Kdo je to?
Kdo je to, byl Zlatník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatník? Lidé, profese

Kdo je to Zlatník?

Jaký je význam slova Zlatník? Co to znamená?

Zlatník je řemeslník, který již od pravěku vytvářel šperky, klenoty a další předměty z drahých kovů, především ze zlata. Používá různé techniky jak pro výrobu, tak pro zdobení výsledných výrobků. Podle způsobu práce a použitých technik se zlatníci specializují např. na montéry, leštiče, rytce, zasazovače a další.
Zlatník pracuje především se zlatem nebo platinou či slitinami. Využívá speciální nástroje a zvláštní techniky.Kdo je to, byl Zlatník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Zlatník s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Darknet? Víte, co je to Hepa filtr? Rozumíte pojmu Bouldering? Rozumíte pojmu PDF?

Klíčová slova: informace, význam slova, termín, definice, přesný význam, pojem, odborný výraz, etymologie, synonymum, popis, heslo, Zlatník, formulace, kdo je Zlatník?, lexikon, kdo to je

Pojem Zlatník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Zlatník na Google.cz

Hledat pojem Zlatník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Zlatník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Zlatník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatník například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Zlatník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zlatník? Kdo to byl Zlatník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatník? Definice pojmu Zlatník je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Zlatník i v jiné sekci než je kategorie profese.