Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Tento text (Populista) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bible? Vzpomenete si na definici slova Šrotovné? Znáte pojem Nylon? Vzpomněli byste si na význam slova Tumor?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, kdo je Populista?, etymologie, heslo, kdo to je, původ slova, definice, pojem, synonymum, formulace, popis, přesný význam, vysvětlení, politika, termín

Pojem Populista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Populista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Populista ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Populista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Populista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Populista například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Populista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Populista hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.