Kdo je to?
Kdo je to Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Populista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Populista? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Last minute? Pamatujete si definici pojmu Konspirační teorie? Znáte pojem ET? Vzpomněli byste si co znamená slovo Espresso?

Klíčová slova: Populista, wikipedie, informace, Populista, původ slova, heslo, synonymum, slovo, význam slova, význam pojmu, význam, etymologie, termín, formulace, lexikon, přesný výraz

Pojem Populista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Populista v následujících zdrojích

Hledat slovo Populista na Google.cz

Vyhledat heslo Populista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Populista ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Populista na Youtube

Hledat frázi Populista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Populista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Populista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista se nachází v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.