Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Populista? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Korán? Víte, co je to Phishing? Vzpomněli byste si na význam slova Kmitočet? Pamatujete si definici pojmu eBay?

Klíčová slova: popis, význam, význam pojmu, definice, původ slova, wiki, formulace, co znamená, co je to Populista?, etymologie, vysvětlení, význam slova, termín, Populista, přesný význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Populista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Populista v jiné sekci než politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.