Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Populista? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Báje? Víte co je Kultivátor? Znáte pojem Vandalismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nikasil?

Klíčová slova: definice, co je to Populista?, kdo to je, kdo je Populista?, přesný výraz, etymologie, politika, synonymum, slovo, informace, co znamená, původ slova, popis, formulace, heslo, vysvětlení

Pojem Populista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Populista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Populista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Populista ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Populista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Populista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Populista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Populista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista patří do sekce politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Populista i v jiné kategorii než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.