Kdo je to?
Kdo je to Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Populista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Populista? s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Last minute? Vzpomněli byste si co znamená slovo Play off? Znáte pojem Novela? Víte co je Sezam?

Klíčová slova: formulace, původ slova, přesný význam, synonymum, přesný výraz, politika, vysvětlení, politika, termín, význam, pojem, odborný výraz, heslo, význam pojmu, Populista, etymologie

Pojem Populista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Populista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Populista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Populista na Youtube

Najít termín Populista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Populista například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Populista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista se nachází v kategorii Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Populista i jinde než v sekci než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.