Kdo je to?
Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Kdo je to Populista?

Jaký je význam slova Populista? Co to znamená?

Populista je původně odpůrce elitářství. Staví se na odpor jednání, při kterém politici proti sobě staví obyčejné lidi a tzv. elitu.
Označení populista je často používáno i jako hanlivé slovo, zvláště mezi politiky. Zde tento termín označuje člověka, který prosazuje a blesková řešení složitých problémů, především sociálních a ekonomických. Většinu takových řešení však nelze použít, snahou je pouze zalíbit se. Populisté se vyskytují ve všech politických stranách.Kdo je to, byl Populista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Populista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Populista se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Báje? Víte, co je to Kokotka? Znáte pojem Vandalismus? Rozumíte pojmu Žemlovka?

Klíčová slova: etymologie, informace, synonymum, význam, heslo, popis, odborný výraz, formulace, vysvětlení, co znamená, termín, co je to Populista?, definice, pojem, Populista, popis

Pojem Populista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Populista ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Populista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Populista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Populista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Populista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Populista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Populista? Kdo to byl Populista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Populista? Definice pojmu Populista je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.