Kdo je to?
Kdo je Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Karla Šlechtová

Kdo je Karla Šlechtová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní data o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Tento text (Karla Šlechtová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Synergie? Víte co je Wikipedie? Pamatujete si definici pojmu Tělesný trest? Vzpomněli byste si co označuje výraz Větný člen?

Klíčová slova: popis, osobnost, datum narození, politici, život, biografie, místo narození, politici, zajímavosti, informace, osobnosti, životopis, narození, wiki, kdo je Karla Šlechtová?, kde se narodila Karla Šlechtová?

Pojem Karla Šlechtová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Karla Šlechtová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Karla Šlechtová ve Wikislovníku

Najít termín Karla Šlechtová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Karla Šlechtová ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Karla Šlechtová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karla Šlechtová například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Karla Šlechtová?

Právě nyní již víte Kdo je to Karla Šlechtová? Kdy se narodila Karla Šlechtová? Kde se narodila Karla Šlechtová? Karla Šlechtová patří do kategorie Politici

Kategorie politici, prezidentka, karla Šlechtová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.