Kdo je to?
Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karla Šlechtová?

Kdo je to Karla Šlechtová? Stručný životopis

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Popis osobnosti Karla Šlechtová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Falafel? Znáte definici termínu Oltář? Pamatujete si definici pojmu Efedrin? Pamatujete si definici pojmu Indukčnost?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, vysvětlení, význam pojmu, slovo, formulace, co je to Karla Šlechtová?, definice, původ slova, termín, pojem, přesný význam, politici, etymologie, heslo, popis

Pojem Karla Šlechtová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Karla Šlechtová

Hledat heslo Karla Šlechtová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karla Šlechtová ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Karla Šlechtová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Karla Šlechtová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karla Šlechtová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karla Šlechtová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karla Šlechtová? Kdo to byl Karla Šlechtová? Kdy se narodil Karla Šlechtová? Kde se narodil Karla Šlechtová? Karla Šlechtová se nachází v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.