Kdo je to?
Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karla Šlechtová?

Kdo je to Karla Šlechtová? Stručný životopis

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karla Šlechtová s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ebrieta? Vzpomenete si na definici slova Histologie? Pamatujete si definici pojmu Mrtvý zub? Vzpomněli byste si na význam slova Manko?

Klíčová slova: wiki, lexikon, popis, vysvětlení, popis, slovo, formulace, co znamená, termín, kdo je Karla Šlechtová?, heslo, původ slova, informace, význam pojmu, co je to Karla Šlechtová?, přesný význam

Pojem Karla Šlechtová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Karla Šlechtová v následujících vyhledávačích

Najít heslo Karla Šlechtová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Karla Šlechtová na Youtube

Hledat frázi Karla Šlechtová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Karla Šlechtová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karla Šlechtová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Karla Šlechtová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karla Šlechtová? Kdo to byl Karla Šlechtová? Kdy se narodil Karla Šlechtová? Kde se narodil Karla Šlechtová? Karla Šlechtová se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.