Kdo je to?
Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karla Šlechtová?

Kdo je to Karla Šlechtová? Stručný životopis

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Tento text (Karla Šlechtová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Rovnodennost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glykemický index? Pamatujete si definici pojmu Skolióza? Víte co je Muzeum?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, význam, Karla Šlechtová, termín, co je to Karla Šlechtová?, pojem, význam slova, formulace, lexikon, popis, popis, co znamená, kdo je Karla Šlechtová?, slovo, odborný výraz

Pojem Karla Šlechtová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Karla Šlechtová

Hledat termín Karla Šlechtová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Karla Šlechtová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Karla Šlechtová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Karla Šlechtová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karla Šlechtová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Karla Šlechtová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karla Šlechtová? Kdo to byl Karla Šlechtová? Kdy se narodil Karla Šlechtová? Kde se narodil Karla Šlechtová? Karla Šlechtová je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.