Kdo je to?
Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karla Šlechtová?

Kdo je to Karla Šlechtová? Stručný životopis

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Líbí se stručný životopis s osobou Karla Šlechtová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Falafel? Znáte termín Vtip? Pamatujete si definici pojmu Efedrin? Víte, co je to Droga?

Klíčová slova: kdo je Karla Šlechtová?, popis, heslo, původ slova, odborný výraz, význam slova, význam, popis, informace, lexikon, politici, kdo to je, wiki, definice, slovo, význam pojmu

Pojem Karla Šlechtová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Karla Šlechtová v následujících zdrojích

Hledat termín Karla Šlechtová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Karla Šlechtová na Youtube

Zkusit najít Karla Šlechtová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Karla Šlechtová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karla Šlechtová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Karla Šlechtová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karla Šlechtová? Kdo to byl Karla Šlechtová? Kdy se narodil Karla Šlechtová? Kde se narodil Karla Šlechtová? Karla Šlechtová je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.