Kdo je to?
Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karla Šlechtová?

Kdo je to Karla Šlechtová? Stručný životopis

Karla Šlechtová je česká politička, úřednice a ekonomka, která působila jako ministryně pro místní rozvoj ve vládě Bohuslava Sobotky. V současnosti je poslankyní PS PČR a novou ministryní obrany. Je absolventkou ekonomické fakulty Západočeské univerzity s titulem Ing.
Pracovala jako projektová manažerka a jako projektová koordinátorka v Bruselu. Později se věnovala řízení evropských projektů a práci konzultantky. Před vstupem do politiky působila na Ministerstvu pro místní rozvoj a na Úřadu vlády. Karla Šlechtová je svobodná a bezdětná.Kdo je to Karla Šlechtová? Životopis Karla Šlechtová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Karla Šlechtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karla Šlechtová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ebrieta? Víte, co je to Tilápie? Pamatujete si definici pojmu Mrtvý zub? Rozumíte pojmu Půvab?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, přesný význam, kdo to je, lexikon, synonymum, odborný výraz, popis, definice, význam slova, informace, slovo, heslo, termín, původ slova, význam

Pojem Karla Šlechtová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Karla Šlechtová

Hledejte bez špehování slovo Karla Šlechtová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Karla Šlechtová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Karla Šlechtová ve Wikislovníku

Hledat heslo Karla Šlechtová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karla Šlechtová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karla Šlechtová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karla Šlechtová? Kdo to byl Karla Šlechtová? Kdy se narodil Karla Šlechtová? Kde se narodil Karla Šlechtová? Karla Šlechtová je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Karla Šlechtová řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karla Šlechtová i v jiné kategorii než je politici.