Kdo je to?
Kdo je Veronika Arichteva? Životopis Veronika Arichteva, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Veronika Arichteva

Kdo je Veronika Arichteva? Životopis, informace, biografie, herectví

Veronika Arichteva je česká herečka.
Studovala na Pražské konzervatoři.
Do diváckého povědomí se dostala především svými rolemi v populárních seriálech - nejdříve v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnila roli zdravotní sestry Sylvy. Později se začala objevovat ve Vyprávěj, v První republice, kde si zahrála jednu z hlavních rolí - mladou Magdalenu - a v poslední době ji diváci mohli vídat v seriálu Slunečná.
V její filmografii najdeme snímky jako Habermannův mlýn (2010), Čertova nevěsta (2011) nebo Vysoká hra (2020).
Hlavně ze začátku kariéry ji diváci mohli vídat i na divadle - např. ve Východočeském divadle v Pardubicích. Hrála i na oblíbených Letních Shakespearovských slavnostech a v oceňovaném divadelním opusu Meda.
Spolu se svými kolegyněmi Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou vytváří zábavné scénky v rámci pořadu 3v1.
Jejím manželem je režisér Biser Arichtev.Kdo je Veronika Arichteva? Životopis Veronika Arichteva, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Veronika Arichteva

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1986
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Veronika Arichteva? s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Opruzenina? Pamatujete si definici pojmu Australská hypotéka? Rozumíte pojmu Purismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Proforma faktura?

Klíčová slova: kde se narodila Veronika Arichteva?, datum narození, wikipedie, zajímavosti, život, wiki, herectví, informace, místo narození, lexikon, vysvětlení, biografie, osobnost, kdo je Veronika Arichteva?, Veronika Arichteva, životopis

Pojem Veronika Arichteva je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Veronika Arichteva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Veronika Arichteva ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Veronika Arichteva ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Veronika Arichteva na Youtube

Vyhledat heslo Veronika Arichteva v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Arichteva například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Veronika Arichteva?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Veronika Arichteva? Kdy se narodila Veronika Arichteva? Kde se narodila Veronika Arichteva? Veronika Arichteva patří do kategorie Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Veronika Arichteva třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Arichteva i v jiné kategorii než je herectví.