Kdo je to?
Kdo je Veronika Arichteva? Životopis Veronika Arichteva, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Veronika Arichteva?

Kdo je Veronika Arichteva? Životopis, informace, biografie, herectví

Veronika Arichteva je česká herečka.
Studovala na Pražské konzervatoři.
Do diváckého povědomí se dostala především svými rolemi v populárních seriálech - nejdříve v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnila roli zdravotní sestry Sylvy. Později se začala objevovat ve Vyprávěj, v První republice, kde si zahrála jednu z hlavních rolí - mladou Magdalenu - a v poslední době ji diváci mohli vídat v seriálu Slunečná.
V její filmografii najdeme snímky jako Habermannův mlýn (2010), Čertova nevěsta (2011) nebo Vysoká hra (2020).
Hlavně ze začátku kariéry ji diváci mohli vídat i na divadle - např. ve Východočeském divadle v Pardubicích. Hrála i na oblíbených Letních Shakespearovských slavnostech a v oceňovaném divadelním opusu Meda.
Spolu se svými kolegyněmi Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou vytváří zábavné scénky v rámci pořadu 3v1.
Jejím manželem je režisér Biser Arichtev.Kdo je Veronika Arichteva? Životopis Veronika Arichteva, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Veronika Arichteva

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1986
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Veronika Arichteva s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Pohrabáč? Vzpomenete si na definici slova ScioŠkola? Rozumíte pojmu Univerzita? Vzpomněli byste si na význam slova Totalita?

Klíčová slova: narození, informace, datum narození, herectví, životopis, zajímavosti, wiki, život, popis, vysvětlení, osobnosti, místo narození, osobnost, wikipedie, herectví, Veronika Arichteva

Pojem Veronika Arichteva je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Veronika Arichteva zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Veronika Arichteva na Youtube

Zkusit najít heslo Veronika Arichteva na Google obrázcích

Vyhledat pojem Veronika Arichteva ve Wikislovníku

Zkusit najít Veronika Arichteva ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Veronika Arichteva ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Arichteva například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Arichteva

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Veronika Arichteva? Kdy se narodila Veronika Arichteva? Kde se narodila Veronika Arichteva? Veronika Arichteva je v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Veronika Arichteva např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Arichteva i v jiné kategorii než je herectví.