Kdo je to?
Kdo je to Bezmozek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezmozek? Lidé, hanlivé

Bezmozek

Jaký je význam slova Bezmozek? Co to znamená?

Bezmozek je hanlivé označení pro člověka považovaného za hlupáka. Podobná synonyma pro slovo „bezmozek“ jsou blbec, hlupák, idiot. Jedná se o člověka, který nepřemýšlí, je prostoduchý, nevzdělaný, je bezmocný, bezmyšlenkovitý. Jak sám název napovídá „bez-mozek“, daná osoba nepoužívá mozek k uvažování.


Kdo je to Bezmozek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezmozek? Lidé, hanlivé

Tento text (Bezmozek) můžete sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Splín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pásová bruska? Pamatujete si definici pojmu Entuziasmus? Znáte termín Kolagen?

Klíčová slova: etymologie, definice, synonymum, informace, Bezmozek, význam, vysvětlení, význam slova, co znamená, Bezmozek, wikipedie, přesný význam, slovo, přesný výraz, wiki, pojem

Pojem Bezmozek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Bezmozek na Google.cz

Zkusit najít pojem Bezmozek ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Bezmozek na Google obrázcích

Hledat termín Bezmozek ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Bezmozek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezmozek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bezmozek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Bezmozek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezmozek? Definice pojmu Bezmozek patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodinka, bezmozek, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.