Kdo je to?
Kdo je to, byl Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antikrist? Lidé, křesťanství

Kdo je to Antikrist?

Jaký je význam slova Antikrist? Co to znamená?

Antikrist v křesťanském pojetí je název pro bytost, která je nepřítelem Boha, Krista a všech jejich přívrženců. Označení má původ v řečtině, kde označuje protivníka Mesiáše. Antikrist bývá také nazýván Satanem nebo Luciferem, to je však zúžené pojetí. V biblickém Novém zákoně je takto označován každý nepřítel Božího učení.
Podrobnější popis lze najít v Janově Zjevení, kde se má Antikrist znovu pokusit o získání nadvlády nad světem. Má být poražen při návratu Ježíše Krista, kdy skončí současný svět a přijde svět nový.Kdo je to, byl Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antikrist? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Antikrist? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Debet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nízký tlak? Vzpomněli byste si co označuje výraz AutoCAD? Víte co je Zelená káva?

Klíčová slova: pojem, křesťanství, co znamená, etymologie, popis, popis, význam pojmu, kdo to je, Antikrist, co je to Antikrist?, synonymum, heslo, odborný výraz, přesný význam, původ slova, přesný výraz

Pojem Antikrist je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Antikrist ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Antikrist ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Antikrist ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Antikrist v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Antikrist například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antikrist

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Antikrist? Kdo to byl Antikrist? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antikrist? Definice pojmu Antikrist je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Antikrist hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.