Kdo je to?
Kdo je to, byl Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antikrist? Lidé, křesťanství

Kdo je to Antikrist?

Jaký je význam slova Antikrist? Co to znamená?

Antikrist v křesťanském pojetí je název pro bytost, která je nepřítelem Boha, Krista a všech jejich přívrženců. Označení má původ v řečtině, kde označuje protivníka Mesiáše. Antikrist bývá také nazýván Satanem nebo Luciferem, to je však zúžené pojetí. V biblickém Novém zákoně je takto označován každý nepřítel Božího učení.
Podrobnější popis lze najít v Janově Zjevení, kde se má Antikrist znovu pokusit o získání nadvlády nad světem. Má být poražen při návratu Ježíše Krista, kdy skončí současný svět a přijde svět nový.Kdo je to, byl Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antikrist? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Antikrist sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kineziologie? Víte, co je to Variabilní symbol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alibismus? Rozumíte pojmu Dentální hygiena?

Klíčová slova: původ slova, význam, význam slova, lexikon, popis, etymologie, Antikrist, informace, pojem, křesťanství, význam pojmu, přesný význam, definice, kdo to je, formulace, co je to Antikrist?

Pojem Antikrist je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Antikrist ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Antikrist ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Antikrist na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Antikrist ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antikrist například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antikrist

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Antikrist? Kdo to byl Antikrist? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antikrist? Definice pojmu Antikrist patří do sekce křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Antikrist i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.