Kdo je to?
Kdo je to Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antikrist? Lidé, křesťanství

Antikrist

Jaký je význam slova Antikrist? Co to znamená?

Antikrist v křesťanském pojetí je název pro bytost, která je nepřítelem Boha, Krista a všech jejich přívrženců. Označení má původ v řečtině, kde označuje protivníka Mesiáše. Antikrist bývá také nazýván Satanem nebo Luciferem, to je však zúžené pojetí. V biblickém Novém zákoně je takto označován každý nepřítel Božího učení.
Podrobnější popis lze najít v Janově Zjevení, kde se má Antikrist znovu pokusit o získání nadvlády nad světem. Má být poražen při návratu Ježíše Krista, kdy skončí současný svět a přijde svět nový.Kdo je to Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antikrist? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Antikrist? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Isofix? Pamatujete si definici pojmu Mangold? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gnóze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Off topic?

Klíčová slova: Antikrist, význam, vysvětlení, odborný výraz, formulace, křesťanství, význam pojmu, termín, synonymum, definice, Antikrist, pojem, křesťanství, popis, wiki, etymologie

Pojem Antikrist je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Antikrist

Hledat heslo Antikrist ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Antikrist ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Antikrist ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Antikrist ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Antikrist na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antikrist například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Antikrist? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Antikrist? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antikrist? Definice pojmu Antikrist je v sekci Křesťanství

Kategorie křesťanství, kostel prázdný, antikrist, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.