Kdo je to?
Kdo je to Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antikrist? Lidé, křesťanství

Kdo je to Antikrist?

Jaký je význam slova Antikrist? Co to znamená?

Antikrist v křesťanském pojetí je název pro bytost, která je nepřítelem Boha, Krista a všech jejich přívrženců. Označení má původ v řečtině, kde označuje protivníka Mesiáše. Antikrist bývá také nazýván Satanem nebo Luciferem, to je však zúžené pojetí. V biblickém Novém zákoně je takto označován každý nepřítel Božího učení.
Podrobnější popis lze najít v Janově Zjevení, kde se má Antikrist znovu pokusit o získání nadvlády nad světem. Má být poražen při návratu Ježíše Krista, kdy skončí současný svět a přijde svět nový.Kdo je to Antikrist? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antikrist? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Antikrist? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Debet? Víte, co je to Permakultura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Intermezzo? Rozumíte pojmu Sójové maso?

Klíčová slova: křesťanství, význam slova, heslo, Antikrist, přesný význam, vysvětlení, původ slova, křesťanství, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, wikipedie, odborný výraz, formulace, wiki, etymologie

Pojem Antikrist je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Antikrist ve Wikipedii

Hledat heslo Antikrist ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Antikrist na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antikrist ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antikrist například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antikrist

Právě jste zjistili Kdo je to Antikrist? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antikrist? Definice pojmu Antikrist patří do sekce Křesťanství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Křesťanství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.