Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Příživník? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DHCP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lakros? Vzpomněli byste si co označuje výraz Systém? Víte co je Gastroskopie?

Klíčová slova: co znamená, definice, lexikon, popis, slovo, Příživník, synonymum, heslo, informace, pojem, vysvětlení, odborný výraz, termín, význam pojmu, přesný význam, zločin

Pojem Příživník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Příživník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Příživník ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Příživník ve Wikislovníku

Hledat frázi Příživník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Příživník například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Příživník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník se nachází v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?