Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Definici slova Příživník můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hypertenze? Vzpomenete si na definici slova Gazpacho? Vzpomněli byste si co označuje výraz Segregace? Vzpomněli byste si na význam slova Bible?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, význam, význam pojmu, informace, přesný význam, termín, význam slova, synonymum, slovo, původ slova, lexikon, wiki, přesný výraz, co znamená, pojem

Pojem Příživník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Příživník v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Příživník ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Příživník ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Příživník na Google.cz

Hledat termín Příživník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Příživník například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Příživník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník patří do sekce zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Příživník hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?