Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Tento text (Příživník) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hypertenze? Znáte termín Sorbet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Segregace? Víte, co je to Variace?

Klíčová slova: význam, wiki, pojem, popis, co znamená, odborný výraz, etymologie, synonymum, formulace, popis, lexikon, definice, význam slova, zločin, informace, Příživník

Pojem Příživník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Příživník

Zkusit najít slovo Příživník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Příživník ve Wikimedia Commons

Najít slovo Příživník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Příživník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Příživník například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Příživník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Příživník i v jiné sekci než je kategorie zločin.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?