Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Příživník? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DHCP? Víte, co je to CRP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elementární? Rozumíte pojmu Klížka?

Klíčová slova: kdo je Příživník?, slovo, co znamená, lexikon, termín, wiki, původ slova, kdo to je, význam, zločin, vysvětlení, pojem, informace, definice, popis, přesný výraz

Pojem Příživník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Příživník ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Příživník ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Příživník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Příživník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Příživník například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Příživník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?