Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Příživník s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DHCP? Vzpomenete si na definici slova Zelňačka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elementární? Vzpomněli byste si na význam slova Ekologie?

Klíčová slova: pojem, termín, význam slova, význam, co je to Příživník?, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, přesný význam, informace, heslo, popis, formulace, kdo to je, popis

Pojem Příživník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Příživník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Příživník ve Wikimedia Commons

Najít termín Příživník ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Příživník ve Wikipedii

Zkusit najít Příživník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Příživník například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Příživník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?