Kdo je to?
Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Kdo je to Příživník?

Co znamená a jaký je význam slova Příživník?

Příživník je totéž co parazit. Nejedná se o cizopasníka v pravém slova smyslu, označujeme tak člověka, který nepracuje a zneužívá sociální systém státu. Dříve bylo příživnictví trestným činem, neboť v jisté době byla práce povinná. Příživníkem byl ten, kdo pracovat sice mohl, ale odmítal.Kdo je to, byl Příživník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příživník? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Příživník? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DHCP? Znáte pojem Mea culpa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Systém? Vzpomenete si na definici slova Useň?

Klíčová slova: význam slova, co je to Příživník?, wiki, význam pojmu, definice, zločin, význam, co znamená, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, Příživník, synonymum, původ slova, informace, kdo je Příživník?

Pojem Příživník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Příživník ve Wikislovníku

Najít termín Příživník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Příživník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Příživník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Příživník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Příživník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Příživník? Kdo to byl Příživník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příživník? Definice pojmu Příživník je v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?