Kdo je to?
Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Kdo je to Sodomita?

Jaký je význam slova Sodomita? Co to znamená?

Slovem sodomita se dříve označoval jedinec, který se dopustil velmi závažného "hříchu sodomského", tedy homosexuálního pohlavního styku mezi muži. V dnešním smyslu je sodomita totéž co zoofil, tedy jedinec trpící sexuální deviací, která se projevuje tak, že se daný jedinec ukájí stykem se zvířaty. Taková záležitost spadá do kategorie trestných činů jako týrání zvířat. Slovo sodomie, sodomita, má původ v Bibli - Sodoma a Gomorra byla dvě mravně zkažená, hříšná města, která Bůh definitivně zničil, vymazal z povrchu zemského.Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Sodomita? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo DNS? Znáte definici termínu Kvas? Víte, co je to Zádumčivost? Pamatujete si definici pojmu Vektor?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, význam slova, co znamená, co je to Sodomita?, původ slova, heslo, wiki, odborný výraz, pojem, kdo je Sodomita?, definice, slovo, význam pojmu, lexikon, význam

Pojem Sodomita je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Sodomita

Hledat slovo Sodomita ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sodomita ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Sodomita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Sodomita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sodomita například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Sodomita, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sodomita? Kdo to byl Sodomita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sodomita? Definice pojmu Sodomita se nachází v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Sodomita hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.