Kdo je to?
Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Kdo je to Sodomita?

Jaký je význam slova Sodomita? Co to znamená?

Slovem sodomita se dříve označoval jedinec, který se dopustil velmi závažného "hříchu sodomského", tedy homosexuálního pohlavního styku mezi muži. V dnešním smyslu je sodomita totéž co zoofil, tedy jedinec trpící sexuální deviací, která se projevuje tak, že se daný jedinec ukájí stykem se zvířaty. Taková záležitost spadá do kategorie trestných činů jako týrání zvířat. Slovo sodomie, sodomita, má původ v Bibli - Sodoma a Gomorra byla dvě mravně zkažená, hříšná města, která Bůh definitivně zničil, vymazal z povrchu zemského.Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Definici slova Sodomita můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo DNS? Vzpomněli byste si na význam slova Hydroponie? Víte, co je to Čest? Znáte definici termínu Rukola?

Klíčová slova: definice, Sodomita, heslo, odborný výraz, pojem, co je to Sodomita?, kdo je Sodomita?, přesný výraz, kdo to je, význam slova, termín, původ slova, lexikon, informace, formulace, popis

Pojem Sodomita je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sodomita v následujících vyhledávačích

Najít slovo Sodomita ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Sodomita na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sodomita ve Wikimedia Commons

Hledat termín Sodomita ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sodomita například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sodomita

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sodomita? Kdo to byl Sodomita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sodomita? Definice pojmu Sodomita patří do sekce zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Sodomita hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.