Kdo je to?
Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Kdo je to Sodomita?

Jaký je význam slova Sodomita? Co to znamená?

Slovem sodomita se dříve označoval jedinec, který se dopustil velmi závažného "hříchu sodomského", tedy homosexuálního pohlavního styku mezi muži. V dnešním smyslu je sodomita totéž co zoofil, tedy jedinec trpící sexuální deviací, která se projevuje tak, že se daný jedinec ukájí stykem se zvířaty. Taková záležitost spadá do kategorie trestných činů jako týrání zvířat. Slovo sodomie, sodomita, má původ v Bibli - Sodoma a Gomorra byla dvě mravně zkažená, hříšná města, která Bůh definitivně zničil, vymazal z povrchu zemského.Kdo je to, byl Sodomita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sodomita? Lidé, zločin

Definici slova Sodomita můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo DNS? Znáte termín Rodina? Víte, co je to Zádumčivost? Víte, co je to Last minute?

Klíčová slova: původ slova, popis, přesný výraz, význam slova, co znamená, vysvětlení, zločin, popis, etymologie, formulace, pojem, lexikon, kdo to je, termín, kdo je Sodomita?, synonymum

Pojem Sodomita je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Sodomita

Hledat slovo Sodomita ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Sodomita ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Sodomita ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Sodomita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sodomita například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Sodomita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sodomita? Kdo to byl Sodomita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sodomita? Definice pojmu Sodomita se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.