Kdo je to?
Kdo je to Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbec? Lidé, hanlivé

Blbec

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".


Kdo je to Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbec? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Blbec doporučujeme sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Prvočíslo? Vzpomenete si na definici slova Husokachna? Znáte termín Žakár? Vzpomněli byste si na význam slova Fatva?

Klíčová slova: popis, hanlivé, Blbec, původ slova, přesný výraz, wikipedie, význam pojmu, synonymum, význam, etymologie, lexikon, co znamená, přesný význam, význam slova, hanlivé, termín

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Blbec ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Blbec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Blbec ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Blbec na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Blbec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blbec

Teď už víte Kdo je to Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec se nachází v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál stařík, blbec, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Blbec i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.