Kdo je to?
Kdo je to Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".


Kdo je to Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbec? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Blbec? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Absces? Víte, co je to Síra? Znáte termín Chromofobie? Rozumíte pojmu Login?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, wiki, hanlivé, slovo, termín, synonymum, Blbec, etymologie, přesný výraz, wikipedie, vysvětlení, formulace, definice, pojem, význam

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Blbec ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Blbec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Blbec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Blbec na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Blbec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec se nachází v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.