Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Blbec s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Asociace? Znáte termín Fejeton? Znáte termín Centrismus? Víte, co je to Seraf?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, kdo to je, lexikon, co znamená, význam, kdo je Blbec?, definice, etymologie, termín, hanlivé, informace, původ slova, pojem, vysvětlení, popis

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Blbec v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Blbec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbec ve Wikimedia Commons

Najít slovo Blbec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Blbec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blbec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Blbec? Kdo to byl Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.