Kdo je to?
Kdo je to Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".


Kdo je to Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbec? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Blbec? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Absces? Vzpomenete si na definici slova Ytong? Znáte termín Žula? Vzpomněli byste si na význam slova Vermut?

Klíčová slova: definice, wiki, lexikon, synonymum, slovo, význam pojmu, hanlivé, popis, přesný výraz, termín, původ slova, odborný výraz, etymologie, hanlivé, Blbec, přesný význam

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Blbec na Youtube

Vyhledat výraz Blbec ve Wikislovníku

Hledat heslo Blbec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Blbec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Blbec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Blbec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec se nachází v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.