Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Blbec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Asociace? Vzpomněli byste si na význam slova Obligace? Znáte termín Centrismus? Znáte definici termínu Sladěnka?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, kdo je Blbec?, význam slova, význam, etymologie, hanlivé, slovo, původ slova, synonymum, informace, kdo to je, co je to Blbec?, popis, vysvětlení, definice

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Blbec ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Blbec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Blbec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Blbec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Blbec? Kdo to byl Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Blbec i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.