Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".


Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Tento text (Blbec) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Absces? Vzpomenete si na definici slova Hybridní válka? Znáte termín Moudrost? Vzpomněli byste si na význam slova Grafomanie?

Klíčová slova: kdo je Blbec?, přesný výraz, význam slova, slovo, informace, přesný význam, lexikon, synonymum, vysvětlení, Blbec, popis, kdo to je, heslo, význam, význam pojmu, wiki

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Blbec ve vyhledávači Yandex

Najít termín Blbec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Blbec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Blbec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Blbec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Blbec? Kdo to byl Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Blbec i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.