Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbec?

Co znamená a jaký je význam slova Blbec?

Blbec je ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Blbec byl původně mentálně retardovaný člověk, nyní se obecně používá pro označení hloupého člověka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbec, například hlupák, vůl, blboun, blb, hňup, magor, moula, trouba, pitomec, dement atd. Blbcem nemusí být jen člověk, oblíbené slovní spojení je "den blbec".Kdo je to, byl Blbec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbec? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Blbec? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Asociace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rodina? Znáte termín Centrismus? Víte co je Yolo?

Klíčová slova: lexikon, hanlivé, kdo je Blbec?, wiki, kdo to je, definice, přesný význam, etymologie, popis, termín, popis, odborný výraz, co je to Blbec?, původ slova, co znamená, přesný výraz

Pojem Blbec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Blbec

Hledat videa s názvem Blbec na Youtube

Hledat frázi Blbec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Blbec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Blbec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Blbec? Kdo to byl Blbec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbec? Definice pojmu Blbec se nachází v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Blbec i v jiné sekci než v hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.