Kdo je to?
Kdo je to Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alergolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Alergolog?

Co znamená a jaký je význam slova Alergolog?

Alergolog je lékař, který se specializuje na léčbu alergií. Zkoumá nesnášenlivost člověka vůči některým látkám, jakými jsou například určité potraviny, prach, pyl, někdy také slunce nebo chlad. Alergolog musí z příznaků poznat, že se jedná o alergii. K typickým příznakům patří pálení očí nebo jejich slzení, silná nebo dlouhotrvající rýma, kašel, vyrážka a jiné. Pokud by lékař nepoužil účinné léky, mohla by alergie přejít do astmatu nebo anafylaktického šoku.
Alergolog provádí kožní testy, vyšetření plic nebo provokační testy. Pak použije léky ke ztlumení zánětu a k uvolnění. Pacientovi může být na míru vyrobeno sérum.Kdo je to Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alergolog? Lidé, lékařství

Definici pojmu Alergolog sdílejte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adenom? Rozumíte pojmu Abrupce? Víte co je Pappardelle?

Klíčová slova: lékařství, termín, popis, formulace, odborný výraz, wiki, lexikon, Alergolog, heslo, co znamená, přesný výraz, definice, přesný význam, etymologie, informace, původ slova

Pojem Alergolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Alergolog na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Alergolog ve Wikipedii

Hledat frázi Alergolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Alergolog ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Alergolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alergolog například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Alergolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alergolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alergolog? Definice pojmu Alergolog je v kategorii Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.