Kdo je to?
Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Alergolog?

Co znamená a jaký je význam slova Alergolog?

Alergolog je lékař, který se specializuje na léčbu alergií. Zkoumá nesnášenlivost člověka vůči některým látkám, jakými jsou například určité potraviny, prach, pyl, někdy také slunce nebo chlad. Alergolog musí z příznaků poznat, že se jedná o alergii. K typickým příznakům patří pálení očí nebo jejich slzení, silná nebo dlouhotrvající rýma, kašel, vyrážka a jiné. Pokud by lékař nepoužil účinné léky, mohla by alergie přejít do astmatu nebo anafylaktického šoku.
Alergolog provádí kožní testy, vyšetření plic nebo provokační testy. Pak použije léky ke ztlumení zánětu a k uvolnění. Pacientovi může být na míru vyrobeno sérum.Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alergolog s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Číselná řada? Znáte termín Luteální fáze? Rozumíte pojmu Inverze? Víte, co je to Sfinga?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, význam pojmu, synonymum, přesný význam, termín, význam, informace, vysvětlení, pojem, definice, etymologie, lékařství, popis, popis, slovo

Pojem Alergolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Alergolog ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Alergolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Alergolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Alergolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alergolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Alergolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alergolog? Kdo to byl Alergolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alergolog? Definice pojmu Alergolog se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Alergolog i v jiné kategorii než je sekce lékařství.