Kdo je to?
Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Alergolog?

Co znamená a jaký je význam slova Alergolog?

Alergolog je lékař, který se specializuje na léčbu alergií. Zkoumá nesnášenlivost člověka vůči některým látkám, jakými jsou například určité potraviny, prach, pyl, někdy také slunce nebo chlad. Alergolog musí z příznaků poznat, že se jedná o alergii. K typickým příznakům patří pálení očí nebo jejich slzení, silná nebo dlouhotrvající rýma, kašel, vyrážka a jiné. Pokud by lékař nepoužil účinné léky, mohla by alergie přejít do astmatu nebo anafylaktického šoku.
Alergolog provádí kožní testy, vyšetření plic nebo provokační testy. Pak použije léky ke ztlumení zánětu a k uvolnění. Pacientovi může být na míru vyrobeno sérum.Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alergolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nebezpečný odpad? Pamatujete si definici pojmu Evangelium? Rozumíte pojmu Kosmologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prank?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, co znamená, definice, význam, Alergolog, popis, etymologie, formulace, význam slova, vysvětlení, synonymum, wiki, význam pojmu, přesný význam, heslo

Pojem Alergolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Alergolog lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alergolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Alergolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Alergolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Alergolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alergolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Alergolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alergolog? Kdo to byl Alergolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alergolog? Definice pojmu Alergolog se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Alergolog i v jiné kategorii než v lékařství.