Kdo je to?
Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Alergolog?

Co znamená a jaký je význam slova Alergolog?

Alergolog je lékař, který se specializuje na léčbu alergií. Zkoumá nesnášenlivost člověka vůči některým látkám, jakými jsou například určité potraviny, prach, pyl, někdy také slunce nebo chlad. Alergolog musí z příznaků poznat, že se jedná o alergii. K typickým příznakům patří pálení očí nebo jejich slzení, silná nebo dlouhotrvající rýma, kašel, vyrážka a jiné. Pokud by lékař nepoužil účinné léky, mohla by alergie přejít do astmatu nebo anafylaktického šoku.
Alergolog provádí kožní testy, vyšetření plic nebo provokační testy. Pak použije léky ke ztlumení zánětu a k uvolnění. Pacientovi může být na míru vyrobeno sérum.Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alergolog s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nebezpečný odpad? Vzpomenete si na definici slova Zápočet? Rozumíte pojmu Kosmologie? Vzpomněli byste si na význam slova Zrychlení?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, přesný význam, co je to Alergolog?, kdo to je, popis, slovo, synonymum, pojem, lexikon, odborný výraz, definice, formulace, lékařství, původ slova, kdo je Alergolog?

Pojem Alergolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Alergolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Alergolog na Youtube

Najít výraz Alergolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Alergolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alergolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Alergolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alergolog? Kdo to byl Alergolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alergolog? Definice pojmu Alergolog se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Alergolog i v jiné kategorii než je sekce lékařství.