Kdo je to?
Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Alergolog?

Co znamená a jaký je význam slova Alergolog?

Alergolog je lékař, který se specializuje na léčbu alergií. Zkoumá nesnášenlivost člověka vůči některým látkám, jakými jsou například určité potraviny, prach, pyl, někdy také slunce nebo chlad. Alergolog musí z příznaků poznat, že se jedná o alergii. K typickým příznakům patří pálení očí nebo jejich slzení, silná nebo dlouhotrvající rýma, kašel, vyrážka a jiné. Pokud by lékař nepoužil účinné léky, mohla by alergie přejít do astmatu nebo anafylaktického šoku.
Alergolog provádí kožní testy, vyšetření plic nebo provokační testy. Pak použije léky ke ztlumení zánětu a k uvolnění. Pacientovi může být na míru vyrobeno sérum.Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alergolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je SJM? Víte co je Jasmínová rýže? Rozumíte pojmu SJM? Vzpomněli byste si co označuje výraz Syntaktická chyba?

Klíčová slova: termín, lexikon, popis, heslo, definice, Alergolog, synonymum, popis, význam slova, kdo to je, význam pojmu, odborný výraz, význam, přesný význam, původ slova, slovo

Pojem Alergolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alergolog ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Alergolog ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Alergolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Alergolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alergolog například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Alergolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alergolog? Kdo to byl Alergolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alergolog? Definice pojmu Alergolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.