Kdo je to?
Kdo je to Ivana Chýlková? Životopis Ivana Chýlková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivana Chýlková?

Kdo je to Ivana Chýlková? Stručný životopis

Ivana Chýlková je česká herečka. Vystupuje jak v divadelních, tak filmových rolích a také televizních filmech, inscenacích a seriálech. Je absolventkou ostravské konzervatoře, absolvovala herectví na DAMU v Praze. Vystupovala také jako zpěvačka v divadle Sklep nebo skupině Žentour. V kariéře dále pokračovala v Ústí nad Labem a pak v pražském Divadle Na Zábradlí.
Ivana Chýlková nyní působí jako členka souboru Činoherního klubu. Ve filmech vystupovala již při studiu, z významných rolí se jednalo např. o Čas sluhů, Díky za každé nové ráno nebo Přítelkyně z domu smutku. Za tyto role získala i řadu ocenění.Kdo je to Ivana Chýlková? Životopis Ivana Chýlková, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ivana Chýlková

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1963
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Ivana Chýlková? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je EAN? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apple ID? Rozumíte pojmu Obec? Znáte termín Úžeh?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, přesný výraz, co je to Ivana Chýlková?, význam pojmu, synonymum, lexikon, popis, význam slova, definice, formulace, kdo je Ivana Chýlková?, heslo, vysvětlení, odborný výraz, slovo

Pojem Ivana Chýlková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Ivana Chýlková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Ivana Chýlková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Ivana Chýlková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Ivana Chýlková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Chýlková například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ivana Chýlková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivana Chýlková? Kdo to byl Ivana Chýlková? Kdy se narodil Ivana Chýlková? Kde se narodil Ivana Chýlková? Ivana Chýlková je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivana Chýlková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Chýlková i v jiné kategorii než je herectví.