Kdo je to?
Kdo je Jesse McCartney? Životopis Jesse McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jesse McCartney

Kdo je Jesse McCartney? Životopis, informace, biografie, hudba

Americký zpěvák a herec Jesse A. McCartney je známý především díky roli v populárním seriálu Kalifornské léto. Popularitu si získal už coby dvanáctiletý kluk, když působil jako člen chlapecké skupiny Dream Street. Po odchodu z kapely se vrhl na sólovou dráhu. Během šesti let natočil celkem čtyři alba, aby si od muziky odskočil a zahrál si v hororu Černobylské deníky.
Jesse je z hodně smíšené rodiny. Jeho předkům kolovala v žilách skotská, irská a anglická krev. Hlásí se ke křesťanství. Do roku 2004 vyrůstal v New Yorku se svou sestrou Leou. Od mala miloval sport: baseball, bowling a surfing. Jeho poslední láskou byla Katie Cassidy, se kterou randil do roku 2007. Od té doby je singl.
V šestnácti letech se pustil do spolupráce s několika muzikanty pod vedením Ginger McVartney a Sherry Goffin Kondor. Začal natáčet i sólová alba, z nichž za jedno získal platinové ocenění. Prodej se přehoupl přes 1,5 milionů kusů. Na koncertě v New Jersey, který on sám považuje za nejlepší, poprvé představil svůj nově složený band čítající osm hudebníků. V listopadu 2005 vyšlo jeho první DVD.
Během vystupování a koncertování si odskakuje k filmu. Za svoji krátkou kariéru už byl nominovaný na cenu Daytime Emmy v kategorii talentovaného mladého seriálového herce. Bravurně vystřihl roli J.R.Chandlera. Celkem se jednalo o dvě nominace. Jedna v roce 2001 a druhý následovala další rok. V roce 2005 se střihl roli modela, když nafotil módní fotky pro značku Abercrombie & Fitch.
Tímto ale výčet jeho aktivit nekončí. Začal namlouvat různé postavy, jako například Roxas v počítačové hře Kingdom Hearts, propůjčil hlas Petrovi v animáku Zvonilka. Jeho hlas mohou fanynky poslouchat také ve filemch Horton nebo fenomenální Alvin a Chipmunkové.Kdo je Jesse McCartney? Životopis Jesse McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Jesse McCartney

Národnost: americká
Datum narození: 9. dubna 1987
Místo narození: Ardsley, New York, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jesse McCartney sdílet s ostatnímina sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Správní řízení? Pamatujete si definici pojmu Pryskyřice? Pamatujete si definici pojmu K+M+B? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pracovní smlouva?

Klíčová slova: datum narození, zajímavosti, lexikon, hudba, kdo je Jesse McCartney?, wiki, narození, místo narození, Jesse McCartney, život, osobnost, vysvětlení, osobnosti, biografie, životopis, hudba

Pojem Jesse McCartney je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jesse McCartney

Hledat pojem Jesse McCartney na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Jesse McCartney na Youtube

Zkusit najít Jesse McCartney ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Jesse McCartney v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Jesse McCartney ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jesse McCartney například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jesse McCartney

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jesse McCartney? Kdy se narodil Jesse McCartney? Kde se narodil Jesse McCartney? Jesse McCartney patří do kategorie Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jesse McCartney řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jesse McCartney i v jiné kategorii než je hudba.