Kdo je to?
Kdo je Jesse McCartney? Životopis Jesse McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jesse McCartney

Kdo je Jesse McCartney? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Americký zpěvák a herec Jesse A. McCartney je známý především díky roli v populárním seriálu Kalifornské léto. Popularitu si získal už coby dvanáctiletý kluk, když působil jako člen chlapecké skupiny Dream Street. Po odchodu z kapely se vrhl na sólovou dráhu. Během šesti let natočil celkem čtyři alba, aby si od muziky odskočil a zahrál si v hororu Černobylské deníky.
Jesse je z hodně smíšené rodiny. Jeho předkům kolovala v žilách skotská, irská a anglická krev. Hlásí se ke křesťanství. Do roku 2004 vyrůstal v New Yorku se svou sestrou Leou. Od mala miloval sport: baseball, bowling a surfing. Jeho poslední láskou byla Katie Cassidy, se kterou randil do roku 2007. Od té doby je singl.
V šestnácti letech se pustil do spolupráce s několika muzikanty pod vedením Ginger McVartney a Sherry Goffin Kondor. Začal natáčet i sólová alba, z nichž za jedno získal platinové ocenění. Prodej se přehoupl přes 1,5 milionů kusů. Na koncertě v New Jersey, který on sám považuje za nejlepší, poprvé představil svůj nově složený band čítající osm hudebníků. V listopadu 2005 vyšlo jeho první DVD.
Během vystupování a koncertování si odskakuje k filmu. Za svoji krátkou kariéru už byl nominovaný na cenu Daytime Emmy v kategorii talentovaného mladého seriálového herce. Bravurně vystřihl roli J.R.Chandlera. Celkem se jednalo o dvě nominace. Jedna v roce 2001 a druhý následovala další rok. V roce 2005 se střihl roli modela, když nafotil módní fotky pro značku Abercrombie & Fitch.
Tímto ale výčet jeho aktivit nekončí. Začal namlouvat různé postavy, jako například Roxas v počítačové hře Kingdom Hearts, propůjčil hlas Petrovi v animáku Zvonilka. Jeho hlas mohou fanynky poslouchat také ve filemch Horton nebo fenomenální Alvin a Chipmunkové.Kdo je Jesse McCartney? Životopis Jesse McCartney, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Jesse McCartney

Národnost: americká
Datum narození: 9. dubna 1987
Místo narození: Ardsley, New York, USA

Popis osobnosti Jesse McCartney můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Runy? Pamatujete si definici pojmu Fermentace? Pamatujete si definici pojmu Baobab? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hustota?

Klíčová slova: biografie, Jesse McCartney, kde se narodil Jesse McCartney?, wikipedie, lexikon, informace, životopis, kdy se narodil Jesse McCartney?, osobnosti, vysvětlení, narození, kdo je Jesse McCartney?, osobnost, popis, hudba, hudba

Pojem Jesse McCartney je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jesse McCartney v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Jesse McCartney na Google obrázcích

Vyhledat výraz Jesse McCartney ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jesse McCartney na Youtube

Vyhledat slovo Jesse McCartney ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Jesse McCartney ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jesse McCartney například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jesse McCartney? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jesse McCartney? Kdy se narodil Jesse McCartney? Kde se narodil Jesse McCartney? Jesse McCartney je v sekci Hudba

Kategorie hudba, housle nástroj, jesse McCartney, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jesse McCartney kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jesse McCartney i v jiné kategorii než je hudba.