Kdo je to?
Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Halle Berry?

Kdo je to Halle Berry? Stručný životopis

Halle Berry, původně Maria Halle Berry je populární herečka, modelka a královna krásy, která byla svého času vyhlášena nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je považována za jeden z nejvýraznějších ženských sexuálních symbolů 20. století. Ještě před hereckou kariérou byla velmi úspěšná v soutěžích krásy. Dnes se řadí k nejlépe placeným hollywoodským herečkám.
Popularitu jí přinesl film Tropická horečka, hlavní role pak ztvárnila v řadě filmů, např. Skandál, X-men, Dnes neumírej, Černá Varmen Dorothy Dandridge, Ples příšer, Catwoman a mnoha dalších. Halle Berry je nositelkou četných ocenění - Oscara, Zlatého glóbu a ceny Emmy. Spolupracuje také na produkci části filmů.Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Halle Berry

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1966
Místo narození: Cleveland

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Halle Berry s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chtíč? Rozumíte pojmu Spirometrie? Pamatujete si definici pojmu Parafín? Znáte pojem Zonky?

Klíčová slova: původ slova, informace, formulace, co znamená, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, popis, odborný výraz, Halle Berry, termín, slovo, popis, co je to Halle Berry?, pojem, význam

Pojem Halle Berry je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Halle Berry ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Halle Berry ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Halle Berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Halle Berry ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Halle Berry například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Halle Berry? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Halle Berry? Kdo to byl Halle Berry? Kdy se narodil Halle Berry? Kde se narodil Halle Berry? Halle Berry se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Halle Berry dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halle Berry i v jiné kategorii než je herectví.