Kdo je to?
Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Halle Berry?

Kdo je to Halle Berry? Stručný životopis

Halle Berry, původně Maria Halle Berry je populární herečka, modelka a královna krásy, která byla svého času vyhlášena nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je považována za jeden z nejvýraznějších ženských sexuálních symbolů 20. století. Ještě před hereckou kariérou byla velmi úspěšná v soutěžích krásy. Dnes se řadí k nejlépe placeným hollywoodským herečkám.
Popularitu jí přinesl film Tropická horečka, hlavní role pak ztvárnila v řadě filmů, např. Skandál, X-men, Dnes neumírej, Černá Varmen Dorothy Dandridge, Ples příšer, Catwoman a mnoha dalších. Halle Berry je nositelkou četných ocenění - Oscara, Zlatého glóbu a ceny Emmy. Spolupracuje také na produkci části filmů.Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Halle Berry

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1966
Místo narození: Cleveland

Popis osobnosti Halle Berry můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Iluze? Znáte pojem Kýla? Pamatujete si definici pojmu Kiwano? Vzpomenete si na definici slova Draft?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, přesný význam, význam slova, význam, popis, informace, původ slova, kdo je Halle Berry?, vysvětlení, formulace, popis, wiki, heslo, etymologie, Halle Berry

Pojem Halle Berry je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Halle Berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Halle Berry ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Halle Berry ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Halle Berry ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Halle Berry například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Halle Berry?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Halle Berry? Kdo to byl Halle Berry? Kdy se narodil Halle Berry? Kde se narodil Halle Berry? Halle Berry patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Halle Berry řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halle Berry i v jiné kategorii než je herectví.