Kdo je to?
Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Halle Berry?

Kdo je to Halle Berry? Stručný životopis

Halle Berry, původně Maria Halle Berry je populární herečka, modelka a královna krásy, která byla svého času vyhlášena nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je považována za jeden z nejvýraznějších ženských sexuálních symbolů 20. století. Ještě před hereckou kariérou byla velmi úspěšná v soutěžích krásy. Dnes se řadí k nejlépe placeným hollywoodským herečkám.
Popularitu jí přinesl film Tropická horečka, hlavní role pak ztvárnila v řadě filmů, např. Skandál, X-men, Dnes neumírej, Černá Varmen Dorothy Dandridge, Ples příšer, Catwoman a mnoha dalších. Halle Berry je nositelkou četných ocenění - Oscara, Zlatého glóbu a ceny Emmy. Spolupracuje také na produkci části filmů.Kdo je to Halle Berry? Životopis Halle Berry, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Halle Berry

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1966
Místo narození: Cleveland

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Halle Berry? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chtíč? Vzpomněli byste si co označuje výraz Baklava? Pamatujete si definici pojmu Parafín? Znáte termín Persona?

Klíčová slova: wiki, popis, informace, termín, definice, vysvětlení, význam pojmu, heslo, synonymum, herectví, kdo je Halle Berry?, etymologie, Halle Berry, kdo to je, slovo, co znamená

Pojem Halle Berry je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Halle Berry doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Halle Berry ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Halle Berry ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Halle Berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Halle Berry na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Halle Berry například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Halle Berry

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Halle Berry? Kdo to byl Halle Berry? Kdy se narodil Halle Berry? Kde se narodil Halle Berry? Halle Berry je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Halle Berry např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halle Berry i v jiné kategorii než je herectví.