Kdo je to?
Kdo je to Brašnář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brašnář? Lidé, profese

Kdo je to Brašnář?

Co znamená a jaký je význam slova Brašnář?

Brašnář je druh řemesla, jehož provozovatel vyrábí brašnářské výrobky z kůže, umělé kůže nebo koženky. Jedná se většinou o tašky, kufry, brašny, pouzdra, aktovky a mnoho dalších. Brašnář musí z kůže vyříznout jednotlivé díly, ty pak sešívá a všívá podšívku, popřípadě vkládá výztuhu.
Brašnář šije na speciálním šicím stroji, při ručním šití pracuje se šídlem a ozubeným kolečkem a nožem. Vzniklý výtvor pak může opatřit kováním a ozdobami.Kdo je to Brašnář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brašnář? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Brašnář doporučujeme sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Robot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Noktovizor? Znáte definici termínu Skafocefalie? Znáte termín Státní dluh?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, Brašnář, Brašnář, definice, termín, etymologie, přesný výraz, wiki, formulace, profese, význam pojmu, informace, odborný výraz, profese, heslo

Pojem Brašnář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Brašnář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Brašnář na Google.cz

Vyhledat výraz Brašnář ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Brašnář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Brašnář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Brašnář například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brašnář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brašnář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brašnář? Definice pojmu Brašnář se nachází v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Brašnář i v jiné kategorii než v profese.