Kdo je to?
Kdo je to, byl Brašnář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brašnář? Lidé, profese

Kdo je to Brašnář?

Co znamená a jaký je význam slova Brašnář?

Brašnář je druh řemesla, jehož provozovatel vyrábí brašnářské výrobky z kůže, umělé kůže nebo koženky. Jedná se většinou o tašky, kufry, brašny, pouzdra, aktovky a mnoho dalších. Brašnář musí z kůže vyříznout jednotlivé díly, ty pak sešívá a všívá podšívku, popřípadě vkládá výztuhu.
Brašnář šije na speciálním šicím stroji, při ručním šití pracuje se šídlem a ozubeným kolečkem a nožem. Vzniklý výtvor pak může opatřit kováním a ozdobami.Kdo je to, byl Brašnář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brašnář? Lidé, profese

Definici slova Brašnář můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ethereum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jímka? Znáte definici termínu Switch? Víte co je Graviola?

Klíčová slova: definice, informace, význam, slovo, co je to Brašnář?, etymologie, Brašnář, synonymum, termín, co znamená, kdo je Brašnář?, heslo, pojem, profese, přesný výraz, původ slova

Pojem Brašnář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Brašnář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Brašnář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Brašnář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brašnář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Brašnář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Brašnář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Brašnář? Kdo to byl Brašnář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brašnář? Definice pojmu Brašnář se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brašnář v jiné sekci než profese.