Kdo je to?
Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Kdo je to Tramp?

Co znamená a jaký je význam slova Tramp?

Tramp je člověk, který rád táboří v přírodě. Tramping jako hnutí vychází převážně ze skautingu a woodcraftu (lesní moudrosti). Tramping byl dříve velmi populární, o čemže svědčí i celá řada trampských písní zpívaných u táboráku s doprovodem kytary.Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tramp? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zirkon? Pamatujete si definici pojmu Křemelina? Vzpomněli byste si na význam slova Koroze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mortadela?

Klíčová slova: informace, popis, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, slovo, Tramp, přesný význam, význam, význam pojmu, termín, záliby, kdo to je, co znamená, kdo je Tramp?, původ slova

Pojem Tramp je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tramp v následujících zdrojích

Hledat heslo Tramp ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tramp ve Wikimedia Commons

Najít slovo Tramp na Google.cz

Vyhledat heslo Tramp v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tramp například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tramp

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tramp? Kdo to byl Tramp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tramp? Definice pojmu Tramp je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.