Kdo je to?
Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Kdo je to Tramp?

Co znamená a jaký je význam slova Tramp?

Tramp je člověk, který rád táboří v přírodě. Tramping jako hnutí vychází převážně ze skautingu a woodcraftu (lesní moudrosti). Tramping byl dříve velmi populární, o čemže svědčí i celá řada trampských písní zpívaných u táboráku s doprovodem kytary.Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Tento text (Tramp) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zirkon? Víte co je Hraška? Vzpomněli byste si na význam slova Export? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úvěrový podvod?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, původ slova, význam pojmu, záliby, termín, popis, lexikon, popis, pojem, informace, co je to Tramp?, slovo, co znamená, wiki, odborný výraz

Pojem Tramp je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Tramp na Youtube

Hledat výraz Tramp ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Tramp ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Tramp ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tramp například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Tramp, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tramp? Kdo to byl Tramp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tramp? Definice pojmu Tramp je v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.