Kdo je to?
Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Kdo je to Tramp?

Co znamená a jaký je význam slova Tramp?

Tramp je člověk, který rád táboří v přírodě. Tramping jako hnutí vychází převážně ze skautingu a woodcraftu (lesní moudrosti). Tramping byl dříve velmi populární, o čemže svědčí i celá řada trampských písní zpívaných u táboráku s doprovodem kytary.Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Tramp s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zemské jádro? Znáte termín SIPO? Vzpomněli byste si na význam slova Prokura? Víte, co je to Alfanumerická klávesnice?

Klíčová slova: co je to Tramp?, popis, přesný výraz, popis, původ slova, informace, odborný výraz, etymologie, wiki, synonymum, co znamená, kdo je Tramp?, záliby, význam pojmu, termín, pojem

Pojem Tramp je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Tramp ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Tramp ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tramp na Youtube

Hledat výraz Tramp na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tramp například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Tramp? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tramp? Kdo to byl Tramp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tramp? Definice pojmu Tramp je v sekci záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.