Kdo je to?
Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Kdo je to Tramp?

Co znamená a jaký je význam slova Tramp?

Tramp je člověk, který rád táboří v přírodě. Tramping jako hnutí vychází převážně ze skautingu a woodcraftu (lesní moudrosti). Tramping byl dříve velmi populární, o čemže svědčí i celá řada trampských písní zpívaných u táboráku s doprovodem kytary.Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tramp sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zirkon? Rozumíte pojmu Prednison? Vzpomněli byste si na význam slova Koroze? Znáte pojem Souvětí?

Klíčová slova: co znamená, Tramp, co je to Tramp?, termín, wiki, popis, kdo to je, slovo, etymologie, heslo, záliby, význam, lexikon, kdo je Tramp?, význam pojmu, formulace

Pojem Tramp je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tramp

Zkusit najít Tramp v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Tramp ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Tramp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Tramp ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tramp například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Tramp, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tramp? Kdo to byl Tramp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tramp? Definice pojmu Tramp se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.