Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Profesor s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Korupce? Znáte definici termínu Adaptér? Znáte definici termínu Eucerin? Pamatujete si definici pojmu Korupce?

Klíčová slova: popis, původ slova, informace, synonymum, význam, kdo je Profesor?, lexikon, co znamená, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, wiki, slovo, význam slova, popis, přesný význam

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Profesor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Profesor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Profesor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Profesor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Profesor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Profesor i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?