Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Profesor? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Linkedin? Znáte definici termínu Cholerik? Znáte definici termínu Karimatka? Pamatujete si definici pojmu Součin?

Klíčová slova: kdo je Profesor?, lexikon, formulace, heslo, význam slova, synonymum, přesný výraz, pojem, vysvětlení, wiki, Školství, etymologie, význam, Profesor, přesný význam, odborný výraz

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Profesor zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Profesor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Profesor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Profesor na Google.cz

Vyhledat termín Profesor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Profesor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Profesor i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?