Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Profesor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Linkedin? Víte co je Subsumpce? Znáte definici termínu Manga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kašmír?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, definice, popis, heslo, odborný výraz, Profesor, informace, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, synonymum, formulace, původ slova, kdo je Profesor?, význam slova

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Profesor v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Profesor ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Profesor ve Wikislovníku

Hledat slovo Profesor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Profesor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Profesor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor je v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Profesor i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?