Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Definici slova Profesor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Linkedin? Znáte definici termínu IBAN? Znáte definici termínu Manga? Pamatujete si definici pojmu Catering?

Klíčová slova: heslo, termín, slovo, Školství, definice, význam, význam slova, synonymum, wiki, lexikon, pojem, popis, etymologie, informace, přesný význam, co je to Profesor?

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Profesor

Zkusit najít frázi Profesor ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Profesor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Profesor ve Wikimedia Commons

Najít heslo Profesor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Profesor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor se nachází v sekci Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?