Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Profesor s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Linkedin? Znáte termín Seraf? Znáte definici termínu Karimatka? Víte, co je to Přímá úměrnost?

Klíčová slova: formulace, slovo, heslo, kdo je Profesor?, co je to Profesor?, pojem, význam slova, definice, etymologie, wiki, lexikon, kdo to je, informace, význam, synonymum, přesný význam

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Profesor ve Wikislovníku

Hledat termín Profesor ve Wikipedii

Najít heslo Profesor na Google.cz

Hledat pojem Profesor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Profesor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor patří do sekce Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Školství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?