Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Profesor s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Linkedin? Znáte termín Zrcadlovka? Znáte definici termínu Manga? Víte, co je to APN?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, význam, co je to Profesor?, kdo to je, synonymum, informace, co znamená, popis, termín, formulace, popis, wiki, slovo, přesný význam, význam slova

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Profesor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Profesor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Profesor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Profesor na Google.cz

Hledat frázi Profesor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Profesor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?