Kdo je to?
Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Kdo je to Profesor?

Jaký je význam slova Profesor? Co to znamená?

Profesor je nejvyšší vědecký titul, jaký může vysokoškolský pedagog získat. Pro získání profesury je nutné mít předcházející nižší titul, tedy docenturu. Profesory jmenuje prezident republiky. Někdy se slovem profesor tradičně označuje učitel na gymnáziu.Kdo je to, byl Profesor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Profesor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Profesor sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Korupce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Circa? Znáte definici termínu Eucerin? Znáte termín Charta 77?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Profesor?, Školství, přesný výraz, popis, vysvětlení, definice, popis, synonymum, původ slova, Profesor, informace, co je to Profesor?, kdo to je, odborný výraz, etymologie

Pojem Profesor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Profesor

Zkusit najít slovo Profesor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Profesor ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Profesor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Profesor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Profesor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Profesor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Profesor? Kdo to byl Profesor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Profesor? Definice pojmu Profesor se nachází v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Profesor i v jiné kategorii než v Školství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?