Kdo je to?
Kdo je to, byl Kolohnát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kolohnát? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kolohnát?

Jaký je význam slova Kolohnát? Co to znamená?

Kolohnát je pojmenování pro vysokého, nemotorného nebo neohrabaného člověka. Jako kolohnát často bývá označován i dlouhán, čahoun či hromotluk. Typickým znakem takovéto osoby jsou dlouhé končetiny, které způsobují dojem neohrabanosti, nevyrovnaný pohyb a těžší krok. Někdy jsou používána i označení velikán či habán.Kdo je to, byl Kolohnát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kolohnát? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Kolohnát? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Minaret? Vzpomněli byste si na význam slova Epizoda? Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Znáte definici termínu Testosteron?

Klíčová slova: definice, formulace, přesný význam, co je to Kolohnát?, synonymum, popis, význam, kdo je Kolohnát?, pojem, lexikon, slovo, původ slova, kdo to je, heslo, termín, vysvětlení

Pojem Kolohnát je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kolohnát zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Kolohnát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kolohnát ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kolohnát na Google.cz

Hledat videa s názvem Kolohnát na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolohnát například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kolohnát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kolohnát? Kdo to byl Kolohnát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kolohnát? Definice pojmu Kolohnát patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.