Kdo je to?
Kdo je to Konstruktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Konstruktér? Lidé, profese

Konstruktér

Jaký je význam slova Konstruktér? Co to znamená?

Konstruktér je autor projektové dokumentace nebo koordinátor vytváření této projekce s pomocí odborných složek. Vykonává také autorský dozor nad stavbami. Podle toho, jakou má autorizaci, zhotovuje technicky vysoce náročné části projektové dokumentace tam, kde jsou větší nároky na odbornou způsobilost.
Konstruktér se zabývá i rozpočtem, návazností jednotlivých kroků a časovým plánem stavby. Může také řídit projektantské pracovní týmy a odborné specialisty. Je zodpovědný za inženýrskou činnost, zakreslení skutečného provedení stavby a do projektů zapracovává požadavky správců sítí a úřadů. Stará se také o projekty pro odstraňování staveb. Musí mít alespoň odborné vzdělání magisterského studijního programu.Kdo je to Konstruktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Konstruktér? Lidé, profese

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Matrix? Znáte definici termínu Mešní víno? Znáte pojem Skript? Pamatujete si definici pojmu Fejk?

Klíčová slova: popis, lexikon, přesný výraz, pojem, význam, Konstruktér, přesný význam, Konstruktér, slovo, vysvětlení, profese, informace, profese, synonymum, přesný výraz, wikipedie

Pojem Konstruktér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Konstruktér ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Konstruktér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Konstruktér na Google.cz

Zkusit najít výraz Konstruktér na Google obrázcích

Hledat termín Konstruktér ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Konstruktér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Konstruktér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Konstruktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konstruktér? Definice pojmu Konstruktér se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).