Kdo je to?
Kdo je to, byl Konstruktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konstruktér? Lidé, profese

Kdo je to Konstruktér?

Co znamená a jaký je význam slova Konstruktér?

Konstruktér je autor projektové dokumentace nebo koordinátor vytváření této projekce s pomocí odborných složek. Vykonává také autorský dozor nad stavbami. Podle toho, jakou má autorizaci, zhotovuje technicky vysoce náročné části projektové dokumentace tam, kde jsou větší nároky na odbornou způsobilost.
Konstruktér se zabývá i rozpočtem, návazností jednotlivých kroků a časovým plánem stavby. Může také řídit projektantské pracovní týmy a odborné specialisty. Je zodpovědný za inženýrskou činnost, zakreslení skutečného provedení stavby a do projektů zapracovává požadavky správců sítí a úřadů. Stará se také o projekty pro odstraňování staveb. Musí mít alespoň odborné vzdělání magisterského studijního programu.Kdo je to, byl Konstruktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konstruktér? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Konstruktér sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Patio? Vzpomněli byste si na význam slova Derivace? Znáte pojem Blesk? Znáte definici termínu Bikram jóga?

Klíčová slova: co je to Konstruktér?, profese, heslo, význam, termín, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, kdo to je, synonymum, lexikon, informace, kdo je Konstruktér?, význam slova, popis, pojem

Pojem Konstruktér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Konstruktér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Konstruktér ve Wikipedii

Hledat výraz Konstruktér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Konstruktér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konstruktér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konstruktér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Konstruktér? Kdo to byl Konstruktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konstruktér? Definice pojmu Konstruktér patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.