Kdo je to?
Kdo je to, byl Konstruktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konstruktér? Lidé, profese

Kdo je to Konstruktér?

Co znamená a jaký je význam slova Konstruktér?

Konstruktér je autor projektové dokumentace nebo koordinátor vytváření této projekce s pomocí odborných složek. Vykonává také autorský dozor nad stavbami. Podle toho, jakou má autorizaci, zhotovuje technicky vysoce náročné části projektové dokumentace tam, kde jsou větší nároky na odbornou způsobilost.
Konstruktér se zabývá i rozpočtem, návazností jednotlivých kroků a časovým plánem stavby. Může také řídit projektantské pracovní týmy a odborné specialisty. Je zodpovědný za inženýrskou činnost, zakreslení skutečného provedení stavby a do projektů zapracovává požadavky správců sítí a úřadů. Stará se také o projekty pro odstraňování staveb. Musí mít alespoň odborné vzdělání magisterského studijního programu.Kdo je to, byl Konstruktér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konstruktér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Konstruktér? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Patio? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tailleur? Znáte pojem Blesk? Víte co je Fake news?

Klíčová slova: kdo je Konstruktér?, přesný význam, heslo, profese, význam, vysvětlení, co je to Konstruktér?, přesný výraz, význam slova, lexikon, Konstruktér, odborný výraz, wiki, popis, definice, co znamená

Pojem Konstruktér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Konstruktér

Najít heslo Konstruktér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Konstruktér na Google.cz

Hledat videa s názvem Konstruktér na Youtube

Hledat slovo Konstruktér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Konstruktér například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Konstruktér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Konstruktér? Kdo to byl Konstruktér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konstruktér? Definice pojmu Konstruktér je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.