Kdo je to?
Kdo je Liu Wen? Životopis Liu Wen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Liu Wen?

Kdo je Liu Wen? Životopis, informace, biografie, modeling

Liu Wen je čínská super modelka. Wen se narodila ve městě Yongzhou v čínské provincii Hunan. Když bylo Wen 17 let, zvítězila v semifinále modelingové soutěže New Silk Road World, která se konala právě v provincii Hunan. I přesto, že se neumístila v top 10, dostala nabídku na modeling v hlavním městě Pekingu. Poprvé o sobě dala vědět v 19 letech, když se objevila na obálce čínské verze časopisu Cosmopolitan (2007). V následujícím roce se objevila ve 4 článcích čínské verze módního časopisu Vogue. V onom roce se poprvé objevila na mezinárodním mole v Miláně a o týden později v Paříži. Roku 2009 se během sezóny zúčastnila 74 módních přehlídek (nejvíce show pro jednu modelku v roce 2009). Ve stejném roce se stala první Asiatkou, která vystupovala na Victoria’s Secret Fashion Show. Na show se objevila ještě v letech 2010-12, 2016, 2017 a 2018. Roku 2013 se stala první ženou z Asie, která se umístila na 5. místě nejlépe placených modelek na světě podle časopisu Forbes a podle webu Models.com se umístila na třetím místě v žebříčku Top 50 modelek.
Wen spolupracovala s módními značkami jako Calvin Klein, Dolce and Gabbana, Oscar de la Renta, Roberto Cavalli, Hugo Boss, Alexander Wang, H&M, Lane Crawford, Bergdorf Goodman, Diesel, Vivienne Tam, Prada nebo Gap.
Objevila se také na obálkách předních módních časopisů Vogue (v Číně, Španělsku, Itálii, ve Velké Británii nebo USA), Numéro, GQ, V magazine, Pop Magazine, i-D, Interview, W, Allure a další.Kdo je Liu Wen? Životopis Liu Wen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Liu Wen

Národnost: čínská
Datum narození: 27. 1. 1988
Místo narození: Yongzhou, provincie Hunan, Čína

Zaujala vás biografie osobnosti Liu Wen? Potom se podělte s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu IKEM? Víte, co je to Opuka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aterom? Rozumíte pojmu Umělý kámen?

Klíčová slova: život, narození, wikipedie, biografie, popis, Liu Wen, modeling, informace, modeling, životopis, wiki, kdo je Liu Wen?, národnost, místo narození, datum narození, kde se narodila Liu Wen?

Pojem Liu Wen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Liu Wen ve Wikipedii

Vyhledat výraz Liu Wen na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Liu Wen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Liu Wen ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Liu Wen ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Liu Wen například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Liu Wen

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Liu Wen? Kdy se narodila Liu Wen? Kde se narodila Liu Wen? Liu Wen se nachází v kategorii Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Liu Wen dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Liu Wen i v jiné kategorii než je modeling.