Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlívák?

Jaký je význam slova Chlívák? Co to znamená?

Chlívák je muž, kterého můžeme označit za nemravu, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, prasáka, chlípníka, prostopášníka, zvrhlíka, zpustlíka, zhýralce. Chlívák je muž, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat např. o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé dívky (voyaer) na koupališti, o muže, který dává ženám nevhodné sexuální návrhy atd.Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Definici slova Chlívák můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Halal? Víte co je Sebereflexe? Pamatujete si definici pojmu Syrovátka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anaerobní cvičení?

Klíčová slova: wiki, slovo, vysvětlení, informace, význam pojmu, heslo, popis, hanlivé, význam slova, kdo je Chlívák?, původ slova, odborný výraz, formulace, kdo to je, přesný výraz, přesný význam

Pojem Chlívák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chlívák ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Chlívák ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Chlívák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Chlívák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlívák například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chlívák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chlívák? Kdo to byl Chlívák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlívák? Definice pojmu Chlívák patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.