Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlívák?

Jaký je význam slova Chlívák? Co to znamená?

Chlívák je muž, kterého můžeme označit za nemravu, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, prasáka, chlípníka, prostopášníka, zvrhlíka, zpustlíka, zhýralce. Chlívák je muž, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat např. o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé dívky (voyaer) na koupališti, o muže, který dává ženám nevhodné sexuální návrhy atd.Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Chlívák? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Halal? Víte, co je to Čedar? Pamatujete si definici pojmu Syrovátka? Rozumíte pojmu Iontový nápoj?

Klíčová slova: synonymum, informace, kdo to je, popis, přesný význam, Chlívák, význam slova, význam pojmu, formulace, vysvětlení, přesný výraz, pojem, hanlivé, termín, kdo je Chlívák?, odborný výraz

Pojem Chlívák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Chlívák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Chlívák ve Wikipedii

Vyhledat slovo Chlívák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Chlívák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlívák například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Chlívák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chlívák? Kdo to byl Chlívák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlívák? Definice pojmu Chlívák je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chlívák v jiné sekci než hanlivé.