Kdo je to?
Kdo je to Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chlívák? Lidé, hanlivé

Chlívák

Co znamená a jaký je význam slova Chlívák?

Chlívák je muž, kterého můžeme označit za nemravu, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, prasáka, chlípníka, prostopášníka, zvrhlíka, zpustlíka, zhýralce. Chlívák je muž, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat např. o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé dívky (voyaer) na koupališti, o muže, který dává ženám nevhodné sexuální návrhy atd.


Kdo je to Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chlívák? Lidé, hanlivé

Tento text (Chlívák) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem CO2? Víte co je First minute? Pamatujete si definici pojmu Šlojíř? Vzpomněli byste si co označuje výraz Goretex?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, definice, etymologie, odborný výraz, Chlívák, hanlivé, slovo, význam, co znamená, význam slova, lexikon, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, pojem

Pojem Chlívák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Chlívák ve Wikislovníku

Hledat termín Chlívák ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Chlívák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Chlívák ve Wikipedii

Najít slovo Chlívák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlívák například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chlívák

Teďka už zajisté víte Kdo je to Chlívák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlívák? Definice pojmu Chlívák patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka, chlívák, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Chlívák i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.