Kdo je to?
Kdo je to Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chlívák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlívák?

Jaký je význam slova Chlívák? Co to znamená?

Chlívák je muž, kterého můžeme označit za nemravu, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, prasáka, chlípníka, prostopášníka, zvrhlíka, zpustlíka, zhýralce. Chlívák je muž, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat např. o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé dívky (voyaer) na koupališti, o muže, který dává ženám nevhodné sexuální návrhy atd.


Kdo je to Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chlívák? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Daňová evidence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krevní skupina? Pamatujete si definici pojmu Exorcismus? Víte co je Pesto?

Klíčová slova: pojem, synonymum, co znamená, popis, definice, hanlivé, informace, původ slova, etymologie, význam pojmu, Chlívák, termín, wikipedie, formulace, lexikon, hanlivé

Pojem Chlívák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Chlívák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Chlívák ve Wikislovníku

Hledat výraz Chlívák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Chlívák na Google.cz

Hledat videa s názvem Chlívák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlívák například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chlívák

Právě jste zjistili Kdo je to Chlívák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlívák? Definice pojmu Chlívák je v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).