Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Berdych?

Kdo je to Tomáš Berdych? Stručný životopis

Tomáš Berdych je tenista, který patří k deseti nejlepším hráčům světa. S tenisem začínal Tomáš Berdych již v dětských letech.
Jeho hvězdná kariéra začala v roce 2004, když porazil Rogera Federera na olympijských hrách. Dostal se až do finále Wimbledonu. Od roku 2003 reprezentuje ČR v Davis Cupu. Již dlouhá léta zápasí s předními světovými hráči o přední místa v žebříčku světových tenistů.Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Tomáš Berdych

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1985
Místo narození: Valašské Meziříčí

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomáš Berdych s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Grog? Vzpomněli byste si na význam slova Establishment? Znáte definici termínu Occamova břitva? Znáte definici termínu Cuvée?

Klíčová slova: informace, význam, lexikon, přesný výraz, heslo, definice, slovo, odborný výraz, význam pojmu, Tomáš Berdych, sport, etymologie, přesný význam, kdo je Tomáš Berdych?, termín, co je to Tomáš Berdych?

Pojem Tomáš Berdych je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Tomáš Berdych ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Berdych ve Wikimedia Commons

Najít termín Tomáš Berdych na Google.cz

Hledat videa s názvem Tomáš Berdych na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Berdych například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Berdych? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Berdych? Kdo to byl Tomáš Berdych? Kdy se narodil Tomáš Berdych? Kde se narodil Tomáš Berdych? Tomáš Berdych je v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Berdych dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Berdych i v jiné kategorii než je sport.