Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Berdych?

Kdo je to Tomáš Berdych? Stručný životopis

Tomáš Berdych je tenista, který patří k deseti nejlepším hráčům světa. S tenisem začínal Tomáš Berdych již v dětských letech.
Jeho hvězdná kariéra začala v roce 2004, když porazil Rogera Federera na olympijských hrách. Dostal se až do finále Wimbledonu. Od roku 2003 reprezentuje ČR v Davis Cupu. Již dlouhá léta zápasí s předními světovými hráči o přední místa v žebříčku světových tenistů.Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Tomáš Berdych

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1985
Místo narození: Valašské Meziříčí

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Berdych sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Dodací list? Vzpomenete si na definici slova Inbus? Znáte definici termínu Bitcoin? Vzpomněli byste si na význam slova Šodó?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, co znamená, kdo je Tomáš Berdych?, původ slova, lexikon, synonymum, wiki, slovo, význam pojmu, informace, co je to Tomáš Berdych?, pojem, sport, Tomáš Berdych, etymologie

Pojem Tomáš Berdych je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tomáš Berdych v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Berdych ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Tomáš Berdych ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Tomáš Berdych na Youtube

Najít termín Tomáš Berdych ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Berdych například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Tomáš Berdych? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Berdych? Kdo to byl Tomáš Berdych? Kdy se narodil Tomáš Berdych? Kde se narodil Tomáš Berdych? Tomáš Berdych se nachází v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Berdych dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Berdych i v jiné kategorii než je sport.