Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Berdych?

Kdo je to Tomáš Berdych? Stručný životopis

Tomáš Berdych je tenista, který patří k deseti nejlepším hráčům světa. S tenisem začínal Tomáš Berdych již v dětských letech.
Jeho hvězdná kariéra začala v roce 2004, když porazil Rogera Federera na olympijských hrách. Dostal se až do finále Wimbledonu. Od roku 2003 reprezentuje ČR v Davis Cupu. Již dlouhá léta zápasí s předními světovými hráči o přední místa v žebříčku světových tenistů.Kdo je to Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Tomáš Berdych

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1985
Místo narození: Valašské Meziříčí

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Berdych sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Grog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Burka? Znáte definici termínu Occamova břitva? Víte co je Nocebo?

Klíčová slova: popis, kdo je Tomáš Berdych?, definice, význam pojmu, formulace, wiki, termín, lexikon, význam, význam slova, informace, Tomáš Berdych, původ slova, sport, pojem, kdo to je

Pojem Tomáš Berdych je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Tomáš Berdych v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Berdych ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tomáš Berdych ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Tomáš Berdych ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Berdych například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Berdych?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Berdych? Kdo to byl Tomáš Berdych? Kdy se narodil Tomáš Berdych? Kde se narodil Tomáš Berdych? Tomáš Berdych patří do sekce sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Berdych například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Berdych i v jiné kategorii než je sport.