Kdo je to?
Kdo je Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Tomáš Berdych?

Kdo je Tomáš Berdych? Životopis, informace, biografie, sport

Tomáš Berdych je tenista, který patří k deseti nejlepším hráčům světa. S tenisem začínal Tomáš Berdych již v dětských letech.
Jeho hvězdná kariéra začala v roce 2004, když porazil Rogera Federera na olympijských hrách. Dostal se až do finále Wimbledonu. Od roku 2003 reprezentuje ČR v Davis Cupu. Již dlouhá léta zápasí s předními světovými hráči o přední místa v žebříčku světových tenistů.Kdo je Tomáš Berdych? Životopis Tomáš Berdych, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Tomáš Berdych

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1985
Místo narození: Valašské Meziříčí

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Berdych s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Ozonová díra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fenylketonurie? Znáte definici termínu Apnoe? Znáte termín Toner?

Klíčová slova: osobnosti, kdo je Tomáš Berdych?, informace, datum narození, sport, sport, Tomáš Berdych, lexikon, národnost, kdy se narodil Tomáš Berdych?, popis, život, místo narození, biografie, vysvětlení, wiki

Pojem Tomáš Berdych je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Berdych ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Tomáš Berdych ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Berdych ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Tomáš Berdych v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Tomáš Berdych na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Berdych například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Tomáš Berdych? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tomáš Berdych? Kdy se narodil Tomáš Berdych? Kde se narodil Tomáš Berdych? Tomáš Berdych je v kategorii Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Berdych dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Berdych i v jiné kategorii než je sport.