Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Quasimodo? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hoax? Znáte definici termínu Pluralita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Myom? Pamatujete si definici pojmu Obstřik?

Klíčová slova: slovo, co je to Quasimodo?, přesný význam, wiki, co znamená, pojem, definice, odborný výraz, popis, původ slova, Quasimodo, fikce, význam pojmu, termín, význam slova, synonymum

Pojem Quasimodo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Quasimodo v následujících zdrojích

Hledat heslo Quasimodo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Quasimodo na Youtube

Hledat frázi Quasimodo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Quasimodo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Quasimodo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Quasimodo

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo je v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Quasimodo hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.