Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Quasimodo? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hláska? Znáte pojem Hyponymum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smartphone? Vzpomenete si na definici slova Crossfit?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, wiki, formulace, význam slova, etymologie, význam, pojem, slovo, popis, co znamená, heslo, přesný význam, fikce, synonymum, původ slova

Pojem Quasimodo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Quasimodo

Zkusit najít slovo Quasimodo ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quasimodo ve Wikimedia Commons

Najít pojem Quasimodo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Quasimodo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quasimodo například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Quasimodo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Quasimodo i v jiných kategoriích (než fikce).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.