Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Definici slova Quasimodo můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hláska? Vzpomněli byste si co znamená slovo COC list? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smartphone? Víte co je Dural?

Klíčová slova: wiki, synonymum, význam slova, etymologie, popis, přesný výraz, původ slova, co znamená, pojem, definice, odborný výraz, informace, význam, kdo je Quasimodo?, slovo, co je to Quasimodo?

Pojem Quasimodo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Quasimodo

Najít pojem Quasimodo ve Wikislovníku

Najít heslo Quasimodo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Quasimodo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quasimodo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Quasimodo například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Quasimodo

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo patří do sekce fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Quasimodo v jiné sekci než fikce.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.