Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Quasimodo? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hláska? Znáte termín Gurmar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smartphone? Víte, co je to cv?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, původ slova, kdo je Quasimodo?, synonymum, co znamená, popis, význam, etymologie, přesný výraz, fikce, formulace, informace, význam slova, co je to Quasimodo?

Pojem Quasimodo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Quasimodo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Quasimodo ve Wikipedii

Hledat termín Quasimodo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Quasimodo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Quasimodo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Quasimodo, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Quasimodo i jinde než v sekci než v fikce.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.