Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Quasimodo? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hardware? Víte, co je to Mikrobiologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lobbista? Rozumíte pojmu Hokejbal?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, etymologie, popis, wiki, vysvětlení, informace, kdo je Quasimodo?, co je to Quasimodo?, význam pojmu, význam, lexikon, definice, pojem, kdo to je, odborný výraz

Pojem Quasimodo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Quasimodo ve Wikislovníku

Najít slovo Quasimodo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Quasimodo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Quasimodo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quasimodo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Quasimodo, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Quasimodo hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.