Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Definici slova Quasimodo můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hoax? Víte, co je to Linoleum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Myom? Rozumíte pojmu Western?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, wiki, kdo to je, popis, synonymum, formulace, význam slova, odborný výraz, slovo, etymologie, přesný výraz, význam, fikce, kdo je Quasimodo?, co znamená

Pojem Quasimodo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Quasimodo

Najít výraz Quasimodo ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Quasimodo ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Quasimodo ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Quasimodo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Quasimodo například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Quasimodo, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo se nachází v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.