Kdo je to?
Kdo je to Zjev? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zjev? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zjev?

Jaký je význam slova Zjev? Co to znamená?

Zjev je sice mírná nadávka, avšak to, co označuje, je dost nelichotivé: tímto slovem máme na mysli někoho, jehož vzhled vybočuje z obvyklých měřítek. V tomto případě se nebude jednat o někoho, kdo je zanedbaný (to by byl např. šupák), ale o někoho, kdo se chce záměrně vizuálně odlišovat. Většina lidí se módou nijak zvlášť nezabývá a nosí takové oblečení, které je jim pohodlné, často tedy džíny a sportovní oděv. Pro některé ženy jsou módní trendy velmi důležité a holdují jim, což také nevyvolá velkou pozornost. Pak jsou tu ale různé subkultury jako např. vyznavači stylů gothic nebo emo, tedy hlavně mladí lidé. Jejich komunita je jasně identifikovatelná právě podle typické černé barvy, stylu oblékání, účesů, případně piercingu nebo jiných okras (např. tetování). Někdo to vnímá jako běžné, ale spíše střední a starší generace má konzervativnější náhled na věc a může tyto lidi označit jako zjevy. Samostatnou kapitolou jsou pak starší dámy posedlé touhou vypadat mladě. Jestliže se jim to vymkne z rukou, efekt je naprosto opačný a označení zjev či kreatura je pro ně zcela namístě.


Kdo je to Zjev? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zjev? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Zjev? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Šnaps? Znáte termín Sutura? Znáte pojem Fixace hypotéky? Víte, co je to Stent?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, formulace, pojem, význam pojmu, lexikon, odborný výraz, přesný význam, etymologie, wikipedie, význam slova, synonymum, termín, slovo, co znamená, definice

Pojem Zjev je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Zjev v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Zjev na Youtube

Hledat frázi Zjev ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zjev ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zjev například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Zjev, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Zjev? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zjev? Definice pojmu Zjev je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.