Kdo je to?
Kdo je to, byl Pískle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pískle? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pískle?

Jaký je význam slova Pískle? Co to znamená?

Pískle se nazývá buď dítě, nebo hodně mladý člověk, který nemá mnoho zkušeností. Někdy se tak říká i mladému člověku menšího vzrůstu, který se příliš neprojevuje, takže není možno poznat, kolik má znalostí a zkušeností.
Pojmenování pískle je odvozeno od ptačího mláděte, holátka neboli písklete, které musí rodiče ještě krmit.Kdo je to, byl Pískle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pískle? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pískle sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Flipové pouzdro? Rozumíte pojmu Pleonasmus? Vzpomenete si na definici slova Punč? Znáte pojem Kardamon?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, pojem, význam pojmu, formulace, co znamená, popis, vlastnosti, wiki, termín, etymologie, slovo, co je to Pískle?, význam, popis, Pískle

Pojem Pískle je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Pískle v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pískle na Youtube

Najít výraz Pískle ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Pískle ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískle například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pískle? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pískle? Kdo to byl Pískle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pískle? Definice pojmu Pískle se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Pískle i v jiných kategoriích (než vlastnosti).