Kdo je to?
Kdo je to, byl Pískle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pískle? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pískle?

Jaký je význam slova Pískle? Co to znamená?

Pískle se nazývá buď dítě, nebo hodně mladý člověk, který nemá mnoho zkušeností. Někdy se tak říká i mladému člověku menšího vzrůstu, který se příliš neprojevuje, takže není možno poznat, kolik má znalostí a zkušeností.
Pojmenování pískle je odvozeno od ptačího mláděte, holátka neboli písklete, které musí rodiče ještě krmit.Kdo je to, byl Pískle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pískle? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Pískle? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Chirurgie? Znáte definici termínu Blesk? Vzpomenete si na definici slova Pcháč? Pamatujete si definici pojmu Zubní váček?

Klíčová slova: formulace, význam, wiki, význam slova, co je to Pískle?, význam pojmu, termín, heslo, co znamená, původ slova, etymologie, kdo je Pískle?, popis, informace, kdo to je, Pískle

Pojem Pískle je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Pískle v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Pískle ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Pískle na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pískle ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískle například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Pískle? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pískle? Kdo to byl Pískle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pískle? Definice pojmu Pískle je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Pískle i v jiné kategorii než v vlastnosti.