Kdo je to?
Kdo je to, byl Pískle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pískle? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pískle?

Jaký je význam slova Pískle? Co to znamená?

Pískle se nazývá buď dítě, nebo hodně mladý člověk, který nemá mnoho zkušeností. Někdy se tak říká i mladému člověku menšího vzrůstu, který se příliš neprojevuje, takže není možno poznat, kolik má znalostí a zkušeností.
Pojmenování pískle je odvozeno od ptačího mláděte, holátka neboli písklete, které musí rodiče ještě krmit.Kdo je to, byl Pískle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pískle? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pískle? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Xanax? Rozumíte pojmu Mediální výchova? Vzpomenete si na definici slova Efedrin? Znáte pojem Antispam?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, popis, význam, co je to Pískle?, přesný výraz, vysvětlení, pojem, kdo je Pískle?, význam pojmu, etymologie, původ slova, slovo, definice, informace, popis

Pojem Pískle je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pískle zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Pískle ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Pískle ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Pískle v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Pískle ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískle například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Pískle, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pískle? Kdo to byl Pískle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pískle? Definice pojmu Pískle je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pískle i jinde než v sekci než v vlastnosti.