Kdo je to?
Kdo je to Rusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rusák? Lidé, hanlivé

Rusák

Co znamená a jaký je význam slova Rusák?

Rusák je hanlivé i expresivní vyjádření pro člověka, který je ruské národnosti, občana z Ruska, nebo člověka hovořícího rusky, myšleno tedy Rusa. Dále je pojmenování „rusák“ v myslivecké hantýrce pro „druh zajíce“. Dalším možným pojmenováním pro zvíře rusák je pro „ruského koně“.
Synonymum pro slovo Rusák je Ivan.


Kdo je to Rusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rusák? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Rusák? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Flirt? Vzpomněli byste si na význam slova Lynčování? Znáte definici termínu Wegenerova granulomatóza? Znáte definici termínu Trdelník?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, přesný výraz, co znamená, wiki, význam slova, význam, slovo, vysvětlení, původ slova, formulace, pojem, wikipedie, informace, heslo, popis

Pojem Rusák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Rusák

Najít slovo Rusák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Rusák ve Wikipedii

Zkusit najít Rusák ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Rusák ve Wikislovníku

Najít výraz Rusák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rusák například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Rusák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Rusák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rusák? Definice pojmu Rusák patří do sekce Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.