Kdo je to?
Kdo je to, byl Chomout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chomout? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chomout?

Co znamená a jaký je význam slova Chomout?

Chomout je přeneseně hloupý, nešikovný člověk. Pojmenování pochází od části koňského postroje, která se používala žertem i pro ženichy na svatbách jako symbol určitého druhu omezení.
Přeneseně se pak slovo chomout použilo i pro omezeného člověka- omezení může být duševní, takový člověk je mdlého rozumu, nebo je omezený vlastní neschopností pro určité práce, je tedy nešikovný.Kdo je to, byl Chomout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chomout? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chomout s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Garam másala? Rozumíte pojmu Ústava? Pamatujete si definici pojmu Modem? Znáte pojem Sieg Heil?

Klíčová slova: informace, co je to Chomout?, lexikon, popis, význam, přesný výraz, význam pojmu, pojem, původ slova, odborný výraz, Chomout, význam slova, vysvětlení, přesný význam, etymologie, kdo je Chomout?

Pojem Chomout je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Chomout ve Wikipedii

Najít slovo Chomout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Chomout ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Chomout ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chomout například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chomout

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chomout? Kdo to byl Chomout? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chomout? Definice pojmu Chomout patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).