Kdo je to?
Kdo je to Chomout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chomout? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chomout?

Jaký je význam slova Chomout? Co to znamená?

Chomout je přeneseně hloupý, nešikovný člověk. Pojmenování pochází od části koňského postroje, která se používala žertem i pro ženichy na svatbách jako symbol určitého druhu omezení.
Přeneseně se pak slovo chomout použilo i pro omezeného člověka- omezení může být duševní, takový člověk je mdlého rozumu, nebo je omezený vlastní neschopností pro určité práce, je tedy nešikovný.


Kdo je to Chomout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chomout? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chomout s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Tupozrakost? Znáte pojem Vlog? Pamatujete si definici pojmu DLNA? Vzpomenete si na definici slova Tortelloni?

Klíčová slova: přesný výraz, hanlivé, význam, Chomout, heslo, lexikon, definice, formulace, wiki, význam slova, termín, pojem, popis, odborný výraz, co znamená, wikipedie

Pojem Chomout je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Chomout v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chomout ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Chomout ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Chomout na Google obrázcích

Vyhledat termín Chomout ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Chomout ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chomout například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Chomout, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Chomout? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chomout? Definice pojmu Chomout je v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.