Kdo je to?
Kdo je to, byl Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Informátor? Lidé, zločin

Kdo je to Informátor?

Co znamená a jaký je význam slova Informátor?

Informátor, konfident neboli udavač je osoba, která udává nějako osobu nebo celou skupinu osob. Tento způsob sdělování informací může být anonymní nebo veřejný.
Informátor má ke svému konání většinou osobní pohnutky a očekává z něj prospěch. Na informování může mít i politický nebo osobní zájem. Činnost těchto osob bývá většinou spjata s určitým režimem, který utlačuje ostatní obyvatelstvo.Kdo je to, byl Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Informátor? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Informátor? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kleptomanie? Vzpomenete si na definici slova Romadur? Víte, co je to Melanom? Vzpomněli byste si na význam slova Dharma?

Klíčová slova: kdo je Informátor?, přesný výraz, význam, termín, definice, Informátor, co je to Informátor?, kdo to je, zločin, informace, wiki, vysvětlení, význam slova, popis, popis, co znamená

Pojem Informátor je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Informátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Informátor na Youtube

Najít heslo Informátor ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Informátor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Informátor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Informátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Informátor? Kdo to byl Informátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Informátor? Definice pojmu Informátor se nachází v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Informátor i v jiné kategorii než je sekce zločin.