Kdo je to?
Kdo je to Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Informátor? Lidé, zločin

Informátor

Co znamená a jaký je význam slova Informátor?

Informátor, konfident neboli udavač je osoba, která udává nějako osobu nebo celou skupinu osob. Tento způsob sdělování informací může být anonymní nebo veřejný.
Informátor má ke svému konání většinou osobní pohnutky a očekává z něj prospěch. Na informování může mít i politický nebo osobní zájem. Činnost těchto osob bývá většinou spjata s určitým režimem, který utlačuje ostatní obyvatelstvo.Kdo je to Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Informátor? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Informátor? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Arboretum? Znáte termín Elektronická evidence tržeb? Víte, co je to Jestřábí oko? Víte, co je to HACCP?

Klíčová slova: definice, přesný význam, wikipedie, lexikon, slovo, formulace, původ slova, pojem, přesný výraz, význam, význam slova, wiki, odborný výraz, zločin, informace, význam pojmu

Pojem Informátor je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Informátor hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít pojem Informátor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Informátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Informátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Informátor ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Informátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Informátor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Informátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Informátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Informátor? Definice pojmu Informátor je v sekci Zločin

Kategorie zločin, lupič při činu, informátor, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zločin).