Kdo je to?
Kdo je to, byl Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Informátor? Lidé, zločin

Kdo je to Informátor?

Co znamená a jaký je význam slova Informátor?

Informátor, konfident neboli udavač je osoba, která udává nějako osobu nebo celou skupinu osob. Tento způsob sdělování informací může být anonymní nebo veřejný.
Informátor má ke svému konání většinou osobní pohnutky a očekává z něj prospěch. Na informování může mít i politický nebo osobní zájem. Činnost těchto osob bývá většinou spjata s určitým režimem, který utlačuje ostatní obyvatelstvo.Kdo je to, byl Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Informátor? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Informátor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fosfor? Pamatujete si definici pojmu Fejt? Víte, co je to Systém? Vzpomněli byste si co znamená slovo Useň?

Klíčová slova: etymologie, heslo, zločin, slovo, vysvětlení, termín, význam, formulace, odborný výraz, přesný význam, co znamená, přesný výraz, definice, kdo to je, wiki, pojem

Pojem Informátor je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Informátor

Najít heslo Informátor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Informátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Informátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Informátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Informátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Informátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Informátor? Kdo to byl Informátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Informátor? Definice pojmu Informátor je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.