Kdo je to?
Kdo je to, byl Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Informátor? Lidé, zločin

Kdo je to Informátor?

Co znamená a jaký je význam slova Informátor?

Informátor, konfident neboli udavač je osoba, která udává nějako osobu nebo celou skupinu osob. Tento způsob sdělování informací může být anonymní nebo veřejný.
Informátor má ke svému konání většinou osobní pohnutky a očekává z něj prospěch. Na informování může mít i politický nebo osobní zájem. Činnost těchto osob bývá většinou spjata s určitým režimem, který utlačuje ostatní obyvatelstvo.Kdo je to, byl Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Informátor? Lidé, zločin

Definici slova Informátor můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Establishment? Víte, co je to Subsidiarita? Víte, co je to Cytoskopie? Rozumíte pojmu Sloka?

Klíčová slova: vysvětlení, Informátor, termín, slovo, informace, význam, význam pojmu, wiki, význam slova, pojem, popis, etymologie, původ slova, co je to Informátor?, popis, co znamená

Pojem Informátor je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Informátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Informátor ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Informátor ve Wikislovníku

Hledat pojem Informátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Informátor například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Informátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Informátor? Kdo to byl Informátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Informátor? Definice pojmu Informátor se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Informátor i v jiné sekci než v zločin.