Kdo je to?
Kdo je to Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Informátor? Lidé, zločin

Kdo je to Informátor?

Jaký je význam slova Informátor? Co to znamená?

Informátor, konfident neboli udavač je osoba, která udává nějako osobu nebo celou skupinu osob. Tento způsob sdělování informací může být anonymní nebo veřejný.
Informátor má ke svému konání většinou osobní pohnutky a očekává z něj prospěch. Na informování může mít i politický nebo osobní zájem. Činnost těchto osob bývá většinou spjata s určitým režimem, který utlačuje ostatní obyvatelstvo.Kdo je to Informátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Informátor? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Informátor? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Establishment? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hoblice? Víte, co je to Canisterapie? Znáte termín Bible?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, pojem, popis, formulace, význam, etymologie, heslo, synonymum, přesný výraz, informace, původ slova, Informátor, zločin, Informátor, lexikon

Pojem Informátor je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Informátor hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Informátor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Informátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Informátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Informátor na Google.cz

Najít pojem Informátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Informátor například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Informátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Informátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Informátor? Definice pojmu Informátor patří do sekce Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.