Kdo je to?
Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Kdo je to Opolčenec?

Jaký je význam slova Opolčenec? Co to znamená?

Opolčenec je historické označení pro dobrovolníka bohujícího za osvobození Bulharska ve válce mezi Ruskem a Tureckem v letech 1877 - 1878.Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Definici slova Opolčenec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Myom? Znáte definici termínu Koloidní stříbro? Pamatujete si definici pojmu Wakeboarding? Pamatujete si definici pojmu Občanské sdružení?

Klíčová slova: wiki, termín, politika, pojem, popis, informace, etymologie, přesný výraz, co je to Opolčenec?, co znamená, odborný výraz, popis, význam pojmu, kdo to je, původ slova, Opolčenec

Pojem Opolčenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Opolčenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Opolčenec ve Wikipedii

Najít slovo Opolčenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Opolčenec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Opolčenec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Opolčenec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Opolčenec? Kdo to byl Opolčenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opolčenec? Definice pojmu Opolčenec se nachází v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Opolčenec hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.