Kdo je to?
Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Kdo je to Opolčenec?

Jaký je význam slova Opolčenec? Co to znamená?

Opolčenec je historické označení pro dobrovolníka bohujícího za osvobození Bulharska ve válce mezi Ruskem a Tureckem v letech 1877 - 1878.Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Tento text (Opolčenec) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Smartphone? Pamatujete si definici pojmu Melancholie? Pamatujete si definici pojmu Babyka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kraniosakrální terapie?

Klíčová slova: popis, přesný význam, původ slova, Opolčenec, formulace, heslo, slovo, politika, přesný výraz, pojem, význam pojmu, etymologie, popis, co je to Opolčenec?, kdo to je, co znamená

Pojem Opolčenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Opolčenec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Opolčenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Opolčenec ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Opolčenec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Opolčenec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Opolčenec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Opolčenec? Kdo to byl Opolčenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opolčenec? Definice pojmu Opolčenec je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.