Kdo je to?
Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Kdo je to Opolčenec?

Jaký je význam slova Opolčenec? Co to znamená?

Opolčenec je historické označení pro dobrovolníka bohujícího za osvobození Bulharska ve válce mezi Ruskem a Tureckem v letech 1877 - 1878.Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Opolčenec s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Smartphone? Vzpomenete si na definici slova Stínová vláda? Pamatujete si definici pojmu Babyka? Vzpomněli byste si na význam slova Blanšírování?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, synonymum, co znamená, popis, původ slova, wiki, odborný výraz, formulace, význam slova, Opolčenec, kdo to je, informace, definice, vysvětlení, etymologie

Pojem Opolčenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Opolčenec na Youtube

Najít výraz Opolčenec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Opolčenec ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Opolčenec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Opolčenec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Opolčenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Opolčenec? Kdo to byl Opolčenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opolčenec? Definice pojmu Opolčenec se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Opolčenec hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.