Kdo je to?
Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Kdo je to Opolčenec?

Jaký je význam slova Opolčenec? Co to znamená?

Opolčenec je historické označení pro dobrovolníka bohujícího za osvobození Bulharska ve válce mezi Ruskem a Tureckem v letech 1877 - 1878.Kdo je to, byl Opolčenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Opolčenec? Lidé, politika

Tento text (Opolčenec) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lobbista? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcie? Pamatujete si definici pojmu Rizoto? Víte co je Špejchar?

Klíčová slova: význam, Opolčenec, termín, význam slova, vysvětlení, wiki, popis, kdo to je, kdo je Opolčenec?, etymologie, heslo, formulace, pojem, přesný výraz, synonymum, popis

Pojem Opolčenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Opolčenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Opolčenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Opolčenec ve Wikipedii

Vyhledat heslo Opolčenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Opolčenec například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Opolčenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Opolčenec? Kdo to byl Opolčenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Opolčenec? Definice pojmu Opolčenec je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Opolčenec v jiné sekci než politika.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.