Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kateřina Siniaková sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Whiskey? Znáte pojem Agonie? Vzpomenete si na definici slova Platový výměr? Vzpomenete si na definici slova Fungicid?

Klíčová slova: formulace, informace, co je to Kateřina Siniaková?, přesný výraz, wiki, význam pojmu, odborný výraz, slovo, definice, Kateřina Siniaková, vysvětlení, popis, synonymum, popis, termín, heslo

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kateřina Siniaková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Kateřina Siniaková na Youtube

Zkusit najít frázi Kateřina Siniaková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Siniaková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Kateřina Siniaková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Siniaková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková se nachází v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.