Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kateřina Siniaková s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Učební plán? Pamatujete si definici pojmu Sukralóza? Vzpomenete si na definici slova QR kód? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úřednická vláda?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, definice, odborný výraz, význam, co znamená, co je to Kateřina Siniaková?, wiki, slovo, synonymum, popis, kdo je Kateřina Siniaková?, informace, etymologie, pojem, sport

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Kateřina Siniaková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Kateřina Siniaková ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kateřina Siniaková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Siniaková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Siniaková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková patří do sekce sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.