Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kateřina Siniaková? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Učební plán? Rozumíte pojmu Rukojeť? Vzpomenete si na definici slova QR kód? Znáte pojem Crossbody?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, původ slova, pojem, lexikon, etymologie, heslo, informace, vysvětlení, přesný význam, význam slova, termín, přesný výraz, slovo, kdo je Kateřina Siniaková?, definice

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Kateřina Siniaková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kateřina Siniaková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kateřina Siniaková na Youtube

Hledat termín Kateřina Siniaková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Siniaková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.