Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kateřina Siniaková? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Whiskey? Znáte definici termínu Molitan? Vzpomenete si na definici slova Platový výměr? Pamatujete si definici pojmu Dřík?

Klíčová slova: etymologie, slovo, původ slova, synonymum, heslo, popis, přesný výraz, význam, wiki, vysvětlení, informace, co znamená, Kateřina Siniaková, termín, co je to Kateřina Siniaková?, sport

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kateřina Siniaková v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Kateřina Siniaková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kateřina Siniaková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kateřina Siniaková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kateřina Siniaková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Kateřina Siniaková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.