Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Kateřina Siniaková?

Kdo je to Kateřina Siniaková? Stručný životopis

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je to Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Sdílejte tuto stránku s osobností Kateřina Siniaková s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Whiskey? Znáte termín Adiktologie? Vzpomenete si na definici slova Platový výměr? Víte, co je to Elektronická peněženka?

Klíčová slova: termín, etymologie, kdo je Kateřina Siniaková?, popis, lexikon, wiki, sport, heslo, pojem, co znamená, původ slova, formulace, význam, odborný výraz, co je to Kateřina Siniaková?, kdo to je

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kateřina Siniaková

Hledat heslo Kateřina Siniaková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Siniaková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Kateřina Siniaková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kateřina Siniaková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Siniaková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdo to byl Kateřina Siniaková? Kdy se narodil Kateřina Siniaková? Kde se narodil Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.