Kdo je to?
Kdo je Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kateřina Siniaková

Kdo je Kateřina Siniaková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kateřina Siniaková sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Chromofobie? Pamatujete si definici pojmu Kung-fu? Vzpomenete si na definici slova Skořice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hatchback?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Kateřina Siniaková?, kde se narodila Kateřina Siniaková?, osobnosti, osobnost, wiki, datum narození, kdo je Kateřina Siniaková?, wikipedie, životopis, popis, národnost, místo narození, Kateřina Siniaková, sport, vysvětlení

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kateřina Siniaková doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Kateřina Siniaková ve Wikipedii

Hledat frázi Kateřina Siniaková ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Kateřina Siniaková ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Kateřina Siniaková ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Kateřina Siniaková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Kateřina Siniaková?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdy se narodila Kateřina Siniaková? Kde se narodila Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v sekci Sport

Kategorie sport, cyklista, kateřina Siniaková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.