Kdo je to?
Kdo je Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Kateřina Siniaková?

Kdo je Kateřina Siniaková? Životopis, informace, biografie, sport

Kateřina Siniaková je tenistka – profesionálka, vítězka ženské čtyřhry na Wimbledonu a French Open. Ve dvojici s Barborou Krejčíkovou jsou ve čtyřhře světovými jedničkami a jsou 14. dvojicí na žebříčku.
Kateřina Siniaková je ve dvouhře na 31. místě žebříčku. Společně s Barborou Krejčíkovou byly Ženskou tenisovou asociací vyhlášeny pro sezónu 2018 deblovým párem roku.Kdo je Kateřina Siniaková? Životopis Kateřina Siniaková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Kateřina Siniaková

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1996
Místo narození: Hradec Králové

Zaujala vás biografie osobnosti Kateřina Siniaková? Potom se podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Divadlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Postmoderna? Vzpomenete si na definici slova Perex? Víte co je Badoo?

Klíčová slova: sport, kdy se narodila Kateřina Siniaková?, Kateřina Siniaková, vysvětlení, kdo je Kateřina Siniaková?, kde se narodila Kateřina Siniaková?, datum narození, popis, osobnosti, biografie, život, sport, místo narození, osobnost, wiki, zajímavosti

Pojem Kateřina Siniaková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Kateřina Siniaková

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kateřina Siniaková ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kateřina Siniaková ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Kateřina Siniaková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Kateřina Siniaková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Siniaková například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Siniaková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kateřina Siniaková? Kdy se narodila Kateřina Siniaková? Kde se narodila Kateřina Siniaková? Kateřina Siniaková je v kategorii Sport

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Siniaková řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Siniaková i v jiné kategorii než je sport.