Kdo je to?
Kdo je Milan Gulaš? Životopis Milan Gulaš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Milan Gulaš?

Kdo je Milan Gulaš? Životopis, informace, biografie, sport

Milan Gulaš je český hokejový útočník, hrající za extraligový klub HC Motor České Budějovice. S hokejem začal Gulaš již v 5 letech v Českých Budějovicích. K hokeji jej přivedl otec, který kdysi také hrál profesionálně hokej. Za tým Českých Budějovic Gulaš odehrál zápasy ve všech mládežnických kategoriích. Extraligu si zahrál poprvé v 18 letech (sezóna 2003/2004).
V následující sezóně působil v zámořské soutěži USHL v týmu Indiana Ice, odkud se po roce vrátil zpět do Českých Budějovic. Během působení v Českých Budějovicích získal s týmem bronzovou medaili (v sezóně 2007/2008). Hned dvakrát po sobě se stal nejproduktivnějším hráčem týmu (2010/11, 2011/12). Po sezóně 2011/12 přestoupil Gulaš do Plzně. V jeho dresu se stal tři roky po sobě nejproduktivnějším hráčem celé extraligy (2017-2020), dvakrát byl zvolen nejlepším hráčem sezóny (2017/18 a 2018/19). Podle expertů byl zvolen nejlepším hráčem sezóny 2019/2020, která musela být kvůli pandemii přerušena. Po sezóně se vrátil na jih Čech, kde podepsal smlouvu s mateřským klubem HC Motor České Budějovice (2020/21).Kdo je Milan Gulaš? Životopis Milan Gulaš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Milan Gulaš

Národnost: česká
Datum narození: 30. 12. 1985
Místo narození: České Budějovice, Česká republika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Milan Gulaš sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Komiks? Vzpomněli byste si na význam slova Kánoe? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hamr? Znáte definici termínu Přímá úměrnost?

Klíčová slova: národnost, Milan Gulaš, životopis, život, osobnost, narození, sport, místo narození, Milan Gulaš, osobnosti, kdo je Milan Gulaš?, zajímavosti, wiki, popis, sport, datum narození

Pojem Milan Gulaš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Milan Gulaš

Najít slovo Milan Gulaš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Milan Gulaš na Youtube

Zkusit najít slovo Milan Gulaš ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Milan Gulaš na Google obrázcích

Zkusit najít Milan Gulaš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Gulaš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Milan Gulaš? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Milan Gulaš? Kdy se narodil Milan Gulaš? Kde se narodil Milan Gulaš? Milan Gulaš je v sekci Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Milan Gulaš třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Gulaš i v jiné kategorii než je sport.