Kdo je to?
Kdo je Milan Gulaš? Životopis Milan Gulaš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Milan Gulaš

Kdo je Milan Gulaš? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Milan Gulaš je český hokejový útočník, hrající za extraligový klub HC Motor České Budějovice. S hokejem začal Gulaš již v 5 letech v Českých Budějovicích. K hokeji jej přivedl otec, který kdysi také hrál profesionálně hokej. Za tým Českých Budějovic Gulaš odehrál zápasy ve všech mládežnických kategoriích. Extraligu si zahrál poprvé v 18 letech (sezóna 2003/2004).
V následující sezóně působil v zámořské soutěži USHL v týmu Indiana Ice, odkud se po roce vrátil zpět do Českých Budějovic. Během působení v Českých Budějovicích získal s týmem bronzovou medaili (v sezóně 2007/2008). Hned dvakrát po sobě se stal nejproduktivnějším hráčem týmu (2010/11, 2011/12). Po sezóně 2011/12 přestoupil Gulaš do Plzně. V jeho dresu se stal tři roky po sobě nejproduktivnějším hráčem celé extraligy (2017-2020), dvakrát byl zvolen nejlepším hráčem sezóny (2017/18 a 2018/19). Podle expertů byl zvolen nejlepším hráčem sezóny 2019/2020, která musela být kvůli pandemii přerušena. Po sezóně se vrátil na jih Čech, kde podepsal smlouvu s mateřským klubem HC Motor České Budějovice (2020/21).Kdo je Milan Gulaš? Životopis Milan Gulaš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Milan Gulaš

Národnost: česká
Datum narození: 30. 12. 1985
Místo narození: České Budějovice, Česká republika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Milan Gulaš sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Lež? Pamatujete si definici pojmu Prezenční studium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rasca? Vzpomněli byste si co znamená slovo Těžiště?

Klíčová slova: zajímavosti, místo narození, Milan Gulaš, wikipedie, informace, osobnost, popis, vysvětlení, biografie, datum narození, národnost, narození, kdo je Milan Gulaš?, wiki, sport, lexikon

Pojem Milan Gulaš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Milan Gulaš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Milan Gulaš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Milan Gulaš na Google.cz

Zkusit najít Milan Gulaš ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milan Gulaš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Gulaš například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Milan Gulaš?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Milan Gulaš? Kdy se narodil Milan Gulaš? Kde se narodil Milan Gulaš? Milan Gulaš je v sekci Sport

Kategorie sport, vodní pólista, milan Gulaš, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Milan Gulaš třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Gulaš i v jiné kategorii než je sport.