Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Tento text (Daniel Farnbauer) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Wasabi? Znáte termín Cech? Vzpomněli byste si na význam slova Osteopenie? Víte, co je to Portské víno?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, lexikon, co je to Daniel Farnbauer?, heslo, kdo je Daniel Farnbauer?, vysvětlení, podnikání, formulace, popis, kdo to je, pojem, Daniel Farnbauer, odborný výraz, informace, slovo

Pojem Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Farnbauer ve Wikimedia Commons

Hledat termín Daniel Farnbauer na Google.cz

Vyhledat heslo Daniel Farnbauer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Daniel Farnbauer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Farnbauer například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Daniel Farnbauer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer je v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Daniel Farnbauer i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?