Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Daniel Farnbauer? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Řapík? Znáte termín Lufa? Vzpomněli byste si na význam slova Buňka? Víte, co je to Daňový bonus?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, význam, původ slova, heslo, slovo, vysvětlení, pojem, význam slova, informace, popis, přesný význam, kdo je Daniel Farnbauer?, etymologie, podnikání, popis

Pojem Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Daniel Farnbauer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Daniel Farnbauer ve Wikipedii

Hledat pojem Daniel Farnbauer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Farnbauer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Farnbauer například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Daniel Farnbauer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer je v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Daniel Farnbauer hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?