Kdo je to?
Kdo je to Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Jaký je význam slova Daniel Farnbauer? Co to znamená?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daniel Farnbauer sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Chinin? Znáte pojem Čirok? Vzpomněli byste si na význam slova Komunitní přenos? Vzpomenete si na definici slova HPP?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, původ slova, synonymum, přesný význam, význam, definice, popis, termín, přesný výraz, přesný výraz, lexikon, podnikání, Daniel Farnbauer, význam slova, heslo

Pojem Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Daniel Farnbauer

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Farnbauer ve Wikimedia Commons

Hledat termín Daniel Farnbauer ve Wikislovníku

Najít heslo Daniel Farnbauer ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Daniel Farnbauer na Google.cz

Hledat pojem Daniel Farnbauer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Farnbauer například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Daniel Farnbauer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer je v sekci Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?