Kdo je to?
Kdo je to Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Daniel Farnbauer

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Zaujala vás definice slova Daniel Farnbauer? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Borax? Znáte pojem Mikrocefalie? Vzpomněli byste si na význam slova Kartel? Vzpomenete si na definici slova Interpunkce?

Klíčová slova: Daniel Farnbauer, vysvětlení, formulace, wikipedie, význam, informace, původ slova, definice, lexikon, synonymum, přesný výraz, přesný výraz, co znamená, pojem, Daniel Farnbauer, podnikání

Pojem Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Daniel Farnbauer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Daniel Farnbauer na Youtube

Zkusit najít pojem Daniel Farnbauer ve vyhledávači Yandex

Najít termín Daniel Farnbauer na Google obrázcích

Hledat heslo Daniel Farnbauer ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Farnbauer například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Daniel Farnbauer

Nyní již víte Kdo je to Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Daniel Farnbauer v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?