Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Farnbauer s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Wasabi? Znáte definici termínu Ionizace? Vzpomněli byste si na význam slova Osteopenie? Pamatujete si definici pojmu Defragmentace?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, podnikání, význam, přesný význam, etymologie, synonymum, odborný výraz, termín, pojem, význam slova, co znamená, popis, definice, původ slova, wiki

Pojem Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Daniel Farnbauer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Daniel Farnbauer ve Wikislovníku

Najít výraz Daniel Farnbauer ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Daniel Farnbauer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Farnbauer například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Daniel Farnbauer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer patří do sekce podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daniel Farnbauer v jiné sekci než podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?