Kdo je to?
Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Kdo je to Daniel Farnbauer?

Co znamená a jaký je význam slova Daniel Farnbauer?

Daniel Farnbauer je významný podnikatel a akcionář, který podniká i působí ve vysokých manažerských funkcích a dozorčích radách v různých společnostech a představenstvech vlivných finančních skupin. Pracuje také jako jednatel různých společností – pražský pivovar, developerské firmy.
Po rozvodu se brzy znovu oženil a za partnerku si zvolil moderátorku Gábinu Partyšovou. Z předcházejícího manželství má syna a dceru.Kdo je to, byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daniel Farnbauer? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Farnbauer s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Řapík? Znáte pojem Atrium? Vzpomněli byste si na význam slova Buňka? Vzpomenete si na definici slova Čubrica?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, definice, co znamená, pojem, kdo to je, vysvětlení, přesný výraz, wiki, původ slova, co je to Daniel Farnbauer?, lexikon, informace, popis, odborný výraz, podnikání

Pojem Daniel Farnbauer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Daniel Farnbauer ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Farnbauer ve Wikimedia Commons

Najít heslo Daniel Farnbauer ve vyhledávači Yandex

Najít termín Daniel Farnbauer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Farnbauer například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Daniel Farnbauer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Farnbauer? Kdo to byl Daniel Farnbauer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daniel Farnbauer? Definice pojmu Daniel Farnbauer se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie podnikání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?