Kdo je to?
Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Kdo je to Koordinátor?

Co znamená a jaký je význam slova Koordinátor?

Koordinátor je člověk, který je pověřen vedením týmu a pro tuto funkci má specifické vlastnosti. Podle Belbinovy škály skupinových rolí koordinátor nejen vede tým a směřuje zúčastněné ke společnému cíli, ale má také zralé a sebejisté vystupování, rozhled, umí využít vlastností ostatních, naslouchat i mluvit, dokáže pracovat s lidmi rozdílných schopností, pracovat na zvýšení jejich sebevědomí a využít nabízený potenciál.
Koordinátor má však i slabé stránky – většinou se nejedná o tvořivého jedince s objevnými myšlenkami, který se může dostávat do sporů s jinými členy týmu.Kdo je to, byl Koordinátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koordinátor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Koordinátor s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kurkuma? Vzpomněli byste si na význam slova Špejchar? Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Znáte pojem Zadní rýma?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, informace, wiki, kdo to je, co je to Koordinátor?, původ slova, Koordinátor, přesný výraz, přesný význam, popis, význam slova, slovo, definice, etymologie

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Koordinátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Koordinátor? Kdo to byl Koordinátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koordinátor? Definice pojmu Koordinátor je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Koordinátor i v jiné sekci než je kategorie profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.