Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mladistvý s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Outsourcing? Víte, co je to Přípona? Vzpomněli byste si na význam slova Spektiv? Rozumíte pojmu Biret?

Klíčová slova: co je to Mladistvý?, popis, popis, etymologie, formulace, heslo, wiki, co znamená, slovo, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, termín, Mladistvý, kdo to je, kdo je Mladistvý?

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Mladistvý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Mladistvý ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Mladistvý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Mladistvý ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mladistvý

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý patří do sekce státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.