Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mladistvý? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dividenda? Víte, co je to Tamaryšek? Víte, co je to Retro? Pamatujete si definici pojmu Server?

Klíčová slova: slovo, wiki, synonymum, definice, etymologie, popis, původ slova, heslo, co znamená, kdo to je, vysvětlení, pojem, přesný výraz, informace, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mladistvý

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Mladistvý i v jiné kategorii než v státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.