Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mladistvý? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Outsourcing? Víte co je Aristokracie? Vzpomněli byste si na význam slova Spektiv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pokora?

Klíčová slova: definice, formulace, kdo to je, popis, význam, pojem, termín, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, synonymum, lexikon, kdo je Mladistvý?, státní správa, popis

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Mladistvý zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Mladistvý ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Mladistvý ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Mladistvý na Google.cz

Zkusit najít Mladistvý ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Mladistvý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý je v sekci státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Mladistvý i v jiné kategorii než v státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.