Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mladistvý sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Outsourcing? Znáte definici termínu Kybernetika? Vzpomněli byste si na význam slova Spektiv? Pamatujete si definici pojmu Synergie?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, termín, co znamená, co je to Mladistvý?, význam pojmu, pojem, kdo je Mladistvý?, původ slova, popis, definice, heslo, význam slova, přesný výraz, Mladistvý, informace

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Mladistvý na Youtube

Hledat heslo Mladistvý ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Mladistvý ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Mladistvý ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Mladistvý, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý se nachází v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.