Kdo je to?
Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Co znamená a jaký je význam slova Mladistvý?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mladistvý? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Mladistvý? Potom se podělte se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Databáze? Znáte termín Smartphone? Vzpomněli byste si na význam slova Alokace? Víte, co je to Gorilla glass?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, Mladistvý, slovo, lexikon, Mladistvý, wiki, definice, formulace, informace, přesný výraz, význam slova, státní správa, odborný výraz, přesný výraz, heslo

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Mladistvý ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Mladistvý na Youtube

Najít slovo Mladistvý na Google.cz

Vyhledat výraz Mladistvý ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mladistvý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Mladistvý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý se nachází v kategorii Státní správa

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.