Kdo je to?
Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mladistvý? Lidé, státní správa

Mladistvý

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mladistvý? Lidé, státní správa

Tento text (Mladistvý) můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Konifery? Znáte termín Lamino? Vzpomněli byste si na význam slova Mantinel? Víte, co je to Trdelník?

Klíčová slova: Mladistvý, termín, wikipedie, formulace, význam, přesný význam, definice, etymologie, pojem, wiki, význam slova, synonymum, státní správa, původ slova, Mladistvý, přesný výraz

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Mladistvý ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Mladistvý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Mladistvý ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Mladistvý na Google.cz

Zkusit najít slovo Mladistvý ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mladistvý

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý patří do kategorie Státní správa

Napsáno redaktory Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.