Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Mladistvý? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zrcadlovka? Pamatujete si definici pojmu Rádius? Vzpomněli byste si na význam slova Determinant? Vzpomněli byste si co znamená slovo Thriller?

Klíčová slova: termín, pojem, vysvětlení, co znamená, popis, kdo to je, původ slova, odborný výraz, přesný výraz, informace, synonymum, co je to Mladistvý?, wiki, Mladistvý, kdo je Mladistvý?, heslo

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Mladistvý ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mladistvý na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mladistvý ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Mladistvý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Mladistvý, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.