Kdo je to?
Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Co znamená a jaký je význam slova Mladistvý?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.



Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mladistvý? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mladistvý? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Databáze? Znáte definici termínu Žemlovka? Vzpomněli byste si na význam slova BIOS? Pamatujete si definici pojmu Arkáda?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, wiki, přesný výraz, termín, státní správa, přesný význam, odborný výraz, význam slova, co znamená, státní správa, formulace, slovo, heslo, přesný výraz, lexikon

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Mladistvý na Google obrázcích

Vyhledat slovo Mladistvý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Mladistvý ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mladistvý ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Mladistvý ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mladistvý

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý patří do sekce Státní správa

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mladistvý i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.