Kdo je to?
Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Kdo je to Mladistvý?

Jaký je význam slova Mladistvý? Co to znamená?

Mladistvý je pojmenování člověka mezi patnáctým a osmnáctým rokem věku. Toto označení se používá hlavně v oblasti trestního práva při určování trestní odpovědnosti. Tam je jako mladistvý označován ten, kdo se dopustil provinění. Mladistvý může dostat trest odnětí svobody maximálně na 5 let nepodmíněně. Musí mít vždy obhájce a při trestním řízení zvýšenou ochranu.
Pojem mladistvý se používá i v oblasti pracovního práva, kde se takto označuje zaměstnanec mladší 18 let.Kdo je to, byl Mladistvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mladistvý? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mladistvý? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Databáze? Znáte pojem Hraška? Vzpomněli byste si na význam slova Zdraví? Vzpomenete si na definici slova Elektorát?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, státní správa, přesný výraz, pojem, vysvětlení, synonymum, wiki, přesný význam, etymologie, informace, co je to Mladistvý?, definice, význam pojmu, heslo, význam slova

Pojem Mladistvý je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Mladistvý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Mladistvý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Mladistvý ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mladistvý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mladistvý například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Mladistvý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mladistvý? Kdo to byl Mladistvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mladistvý? Definice pojmu Mladistvý je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Mladistvý hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.