Kdo je to?
Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Kdo je to Skaut?

Co znamená a jaký je význam slova Skaut?

Skaut je označení člena organizace věnující se skautingu. Jeho historie je stará zhruba sto let a je spojena se jménem Roberta Baden-Powela, který organizoval první skautský tábor pro chlapce. Slovo "scout" v angličtině znamená "stopař". Hnutí skautingu se postupně šířilo po celém světě, postupně bylo zpřístupněno i dívkám. Hnutí propaguje myšlenky jako spravedlnost, přátelství, spolupráci, jeho členové se učí, jak přežít v přírodě a další dovednosti. V Čechách se tato organizace jmenuje Junák. Její činnost byla za komunismu omezena a opět obnovena v roce 1990. V Junáku tráví v současné době svůj volný čas poměrně dost dětí a teenagerů, populární jsou letní tábory.Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Tento text (Skaut) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Veni vidi vici? Vzpomněli byste si na význam slova Čedič? Znáte definici termínu Earl Grey? Znáte definici termínu Vitráž?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, popis, wiki, záliby, kdo je Skaut?, lexikon, popis, odborný výraz, původ slova, kdo to je, heslo, význam pojmu, definice, vysvětlení, význam

Pojem Skaut je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Skaut na Youtube

Zkusit najít frázi Skaut na Google.cz

Najít termín Skaut ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Skaut ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skaut například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skaut

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Skaut? Kdo to byl Skaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skaut? Definice pojmu Skaut je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?