Kdo je to?
Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Kdo je to Skaut?

Co znamená a jaký je význam slova Skaut?

Skaut je označení člena organizace věnující se skautingu. Jeho historie je stará zhruba sto let a je spojena se jménem Roberta Baden-Powela, který organizoval první skautský tábor pro chlapce. Slovo "scout" v angličtině znamená "stopař". Hnutí skautingu se postupně šířilo po celém světě, postupně bylo zpřístupněno i dívkám. Hnutí propaguje myšlenky jako spravedlnost, přátelství, spolupráci, jeho členové se učí, jak přežít v přírodě a další dovednosti. V Čechách se tato organizace jmenuje Junák. Její činnost byla za komunismu omezena a opět obnovena v roce 1990. V Junáku tráví v současné době svůj volný čas poměrně dost dětí a teenagerů, populární jsou letní tábory.Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Skaut? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Veni vidi vici? Víte co je Taoismus? Znáte definici termínu Inkubační doba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohrabáč?

Klíčová slova: termín, záliby, synonymum, co je to Skaut?, informace, odborný výraz, definice, vysvětlení, přesný význam, slovo, wiki, heslo, co znamená, pojem, přesný výraz, formulace

Pojem Skaut je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Skaut zkuste tyto odkazy

Najít termín Skaut ve Wikislovníku

Najít slovo Skaut ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Skaut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Skaut na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Skaut například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Skaut? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Skaut? Kdo to byl Skaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skaut? Definice pojmu Skaut je v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?