Kdo je to?
Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Kdo je to Skaut?

Co znamená a jaký je význam slova Skaut?

Skaut je označení člena organizace věnující se skautingu. Jeho historie je stará zhruba sto let a je spojena se jménem Roberta Baden-Powela, který organizoval první skautský tábor pro chlapce. Slovo "scout" v angličtině znamená "stopař". Hnutí skautingu se postupně šířilo po celém světě, postupně bylo zpřístupněno i dívkám. Hnutí propaguje myšlenky jako spravedlnost, přátelství, spolupráci, jeho členové se učí, jak přežít v přírodě a další dovednosti. V Čechách se tato organizace jmenuje Junák. Její činnost byla za komunismu omezena a opět obnovena v roce 1990. V Junáku tráví v současné době svůj volný čas poměrně dost dětí a teenagerů, populární jsou letní tábory.Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Definici slova Skaut můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Veni vidi vici? Vzpomněli byste si co znamená slovo Občanské sdružení? Znáte definici termínu Earl Grey? Víte co je Tornádo?

Klíčová slova: termín, co znamená, pojem, význam slova, informace, význam, kdo je Skaut?, přesný výraz, co je to Skaut?, význam pojmu, lexikon, odborný výraz, přesný význam, definice, synonymum, kdo to je

Pojem Skaut je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Skaut

Hledat heslo Skaut ve Wikipedii

Hledat pojem Skaut ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Skaut ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Skaut ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Skaut například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Skaut, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Skaut? Kdo to byl Skaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skaut? Definice pojmu Skaut se nachází v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?