Kdo je to?
Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Kdo je to Skaut?

Co znamená a jaký je význam slova Skaut?

Skaut je označení člena organizace věnující se skautingu. Jeho historie je stará zhruba sto let a je spojena se jménem Roberta Baden-Powela, který organizoval první skautský tábor pro chlapce. Slovo "scout" v angličtině znamená "stopař". Hnutí skautingu se postupně šířilo po celém světě, postupně bylo zpřístupněno i dívkám. Hnutí propaguje myšlenky jako spravedlnost, přátelství, spolupráci, jeho členové se učí, jak přežít v přírodě a další dovednosti. V Čechách se tato organizace jmenuje Junák. Její činnost byla za komunismu omezena a opět obnovena v roce 1990. V Junáku tráví v současné době svůj volný čas poměrně dost dětí a teenagerů, populární jsou letní tábory.Kdo je to, byl Skaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skaut? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skaut sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Veni vidi vici? Vzpomenete si na definici slova Doping? Znáte definici termínu Inkubační doba? Vzpomněli byste si na význam slova Ážio?

Klíčová slova: kdo je Skaut?, přesný výraz, co znamená, původ slova, Skaut, význam, co je to Skaut?, lexikon, termín, vysvětlení, slovo, wiki, informace, formulace, význam pojmu, heslo

Pojem Skaut je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Skaut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Skaut na Google.cz

Zkusit najít Skaut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Skaut ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Skaut například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skaut

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Skaut? Kdo to byl Skaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skaut? Definice pojmu Skaut patří do sekce záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?