Kdo je to?
Kdo je to, byl Flákač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flákač? Lidé, hanlivé

Kdo je to Flákač?

Co znamená a jaký je význam slova Flákač?

Flákač je hanlivé označení pro takového člověka, který je ledabylý, v pracovních věcech rád podvádí, aby se vyhnul práci. Je-li k práci nucen, je výsledek odbytý a nekvalitní.
Flákač sice do práce chodí, ale snaží se pracovní činnosti vyhnout, k čemuž používá nečestné způsoby. Někdy se pojmenování používá i pro takového člověka, který nic nedělá a nemá žádné hodnotnější zájmy.Kdo je to, byl Flákač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flákač? Lidé, hanlivé

Definici slova Flákač můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Aleluja? Znáte termín Zubrovka? Pamatujete si definici pojmu Pučálka? Víte, co je to Wordpress?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, kdo to je, slovo, vysvětlení, popis, přesný výraz, definice, přesný význam, popis, odborný výraz, kdo je Flákač?, informace, Flákač, etymologie, co znamená

Pojem Flákač je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Flákač v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Flákač na Youtube

Vyhledat slovo Flákač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flákač ve Wikimedia Commons

Najít výraz Flákač ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Flákač například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Flákač, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Flákač? Kdo to byl Flákač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flákač? Definice pojmu Flákač se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Flákač v jiné sekci než hanlivé.