Kdo je to?
Kdo je to, byl Flákač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flákač? Lidé, hanlivé

Kdo je to Flákač?

Co znamená a jaký je význam slova Flákač?

Flákač je hanlivé označení pro takového člověka, který je ledabylý, v pracovních věcech rád podvádí, aby se vyhnul práci. Je-li k práci nucen, je výsledek odbytý a nekvalitní.
Flákač sice do práce chodí, ale snaží se pracovní činnosti vyhnout, k čemuž používá nečestné způsoby. Někdy se pojmenování používá i pro takového člověka, který nic nedělá a nemá žádné hodnotnější zájmy.Kdo je to, byl Flákač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flákač? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Flákač? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Aleluja? Znáte pojem Vitiligo? Pamatujete si definici pojmu Pučálka? Vzpomenete si na definici slova Izotonický nápoj?

Klíčová slova: Flákač, slovo, formulace, původ slova, odborný výraz, co je to Flákač?, co znamená, přesný výraz, lexikon, termín, wiki, popis, synonymum, kdo to je, vysvětlení, kdo je Flákač?

Pojem Flákač je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Flákač

Najít výraz Flákač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Flákač ve Wikislovníku

Najít termín Flákač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Flákač ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Flákač například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Flákač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Flákač? Kdo to byl Flákač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flákač? Definice pojmu Flákač je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Flákač i jinde než v sekci než v hanlivé.