Kdo je to?
Kdo je to Pardál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pardál? Lidé, hanlivé

Pardál

Jaký je význam slova Pardál? Co to znamená?

Jako pardála nebo častěji starého pardála označíme muže, který už má svoje nejlepší roky za sebou a nemusí si to chtít dostatečně připustit. Může to být ale i běžné přátelské oslovení mezi starými známými např. v hospodě. To by platilo pro dnešní dobu. Dříve v původním významu, přibližně před sto lety, toto slovo označovalo kuplíře, pasáka, tedy rozhodně nic lichotivého.


Kdo je to Pardál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pardál? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pardál? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Člunkový běh? Pamatujete si definici pojmu Kapitál? Vzpomenete si na definici slova Fettuccine? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skořice?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, vysvětlení, význam pojmu, definice, význam slova, formulace, význam, co znamená, Pardál, přesný význam, přesný výraz, synonymum, wikipedie, původ slova, popis

Pojem Pardál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Pardál ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pardál na Youtube

Hledat frázi Pardál ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Pardál na Google obrázcích

Vyhledat termín Pardál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pardál například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Pardál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Pardál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pardál? Definice pojmu Pardál je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, odsouzenec, pardál, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.