Kdo je to?
Kdo je to, byl Pardál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pardál? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pardál?

Jaký je význam slova Pardál? Co to znamená?

Jako pardála nebo častěji starého pardála označíme muže, který už má svoje nejlepší roky za sebou a nemusí si to chtít dostatečně připustit. Může to být ale i běžné přátelské oslovení mezi starými známými např. v hospodě. To by platilo pro dnešní dobu. Dříve v původním významu, přibližně před sto lety, toto slovo označovalo kuplíře, pasáka, tedy rozhodně nic lichotivého.


Kdo je to, byl Pardál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pardál? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pardál sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Červená knihovna? Rozumíte pojmu Mrtvý zub? Vzpomenete si na definici slova Jistina? Znáte pojem Slzovka?

Klíčová slova: lexikon, popis, význam slova, wiki, pojem, odborný výraz, kdo je Pardál?, hanlivé, popis, formulace, co je to Pardál?, slovo, definice, význam pojmu, co znamená, vysvětlení

Pojem Pardál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pardál v následujících zdrojích

Najít pojem Pardál ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Pardál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Pardál ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Pardál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pardál například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Pardál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pardál? Kdo to byl Pardál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pardál? Definice pojmu Pardál se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.