Kdo je to?
Kdo je to, byl Pardál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pardál? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pardál?

Jaký je význam slova Pardál? Co to znamená?

Jako pardála nebo častěji starého pardála označíme muže, který už má svoje nejlepší roky za sebou a nemusí si to chtít dostatečně připustit. Může to být ale i běžné přátelské oslovení mezi starými známými např. v hospodě. To by platilo pro dnešní dobu. Dříve v původním významu, přibližně před sto lety, toto slovo označovalo kuplíře, pasáka, tedy rozhodně nic lichotivého.


Kdo je to, byl Pardál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pardál? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pardál s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Červená knihovna? Víte co je Imunoglobulin? Vzpomenete si na definici slova Jistina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kýč?

Klíčová slova: původ slova, heslo, etymologie, co znamená, hanlivé, popis, vysvětlení, slovo, význam, pojem, význam pojmu, Pardál, synonymum, definice, formulace, význam slova

Pojem Pardál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pardál ve Wikimedia Commons

Najít výraz Pardál ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Pardál na Google.cz

Najít pojem Pardál ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pardál například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pardál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pardál? Kdo to byl Pardál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pardál? Definice pojmu Pardál je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.