Kdo je to?
Kdo je to Petr Spálený? Životopis Petr Spálený, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Spálený?

Kdo je to Petr Spálený? Stručný životopis

Petr Spálený je zpěvák, hudebník, skladatel, kytarista, bubeník a flétnista. Uměleckou kariéru začínal jako bigbeatový mutikant, poté vystupoval s kapelou Apollobeat. Jako skladatel komponoval hudbu pro Divadlo Jiřího Grossmanna, je autorem hudby pořadu Zajíc v pytli.
Petr Spálený hrál i v několika filmech. V současnosti vzhledem k zdravotnímu stavu nevystupuje.Kdo je to Petr Spálený? Životopis Petr Spálený, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Petr Spálený

Národnost: česká
Datum narození: 22. března 1944
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Spálený? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bytový dům? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekvitermní regulace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rovnodennost? Znáte termín Územní rozhodnutí?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, slovo, Petr Spálený, přesný význam, odborný výraz, wiki, co je to Petr Spálený?, význam, přesný výraz, význam pojmu, pojem, původ slova, kdo to je, informace, synonymum

Pojem Petr Spálený je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Petr Spálený doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Petr Spálený ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Petr Spálený ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Petr Spálený ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Petr Spálený v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Spálený například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Petr Spálený? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Spálený? Kdo to byl Petr Spálený? Kdy se narodil Petr Spálený? Kde se narodil Petr Spálený? Petr Spálený je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Spálený dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Spálený i v jiné kategorii než je hudba.