Kdo je to?
Kdo je to Petr Spálený? Životopis Petr Spálený, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Spálený?

Kdo je to Petr Spálený? Stručný životopis

Petr Spálený je zpěvák, hudebník, skladatel, kytarista, bubeník a flétnista. Uměleckou kariéru začínal jako bigbeatový mutikant, poté vystupoval s kapelou Apollobeat. Jako skladatel komponoval hudbu pro Divadlo Jiřího Grossmanna, je autorem hudby pořadu Zajíc v pytli.
Petr Spálený hrál i v několika filmech. V současnosti vzhledem k zdravotnímu stavu nevystupuje.Kdo je to Petr Spálený? Životopis Petr Spálený, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Petr Spálený

Národnost: česká
Datum narození: 22. března 1944
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Spálený s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pracovní úraz? Znáte definici termínu Akreditiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Erdomed? Pamatujete si definici pojmu Ergoterapie?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, vysvětlení, původ slova, lexikon, termín, definice, význam, heslo, přesný význam, popis, co je to Petr Spálený?, slovo, kdo je Petr Spálený?, kdo to je, význam slova

Pojem Petr Spálený je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Petr Spálený v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Petr Spálený ve Wikipedii

Najít slovo Petr Spálený na Google.cz

Hledat termín Petr Spálený ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Petr Spálený ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Spálený například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Petr Spálený? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Spálený? Kdo to byl Petr Spálený? Kdy se narodil Petr Spálený? Kde se narodil Petr Spálený? Petr Spálený se nachází v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Spálený dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Spálený i v jiné kategorii než je hudba.