Kdo je to?
Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Jaký je význam slova OSVČ? Co to znamená?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to OSVČ? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Masopust? Pamatujete si definici pojmu Bouldering? Znáte termín Brak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oolong?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, lexikon, co je to OSVČ?, původ slova, definice, wiki, kdo to je, synonymum, podnikání, popis, odborný výraz, OSVČ, heslo, informace, význam

Pojem OSVČ je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo OSVČ ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem OSVČ na Youtube

Vyhledat termín OSVČ na Google.cz

Najít výraz OSVČ ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo OSVČ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená OSVČ? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to OSVČ? Kdo to byl OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ je v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.