Kdo je to?
Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Jaký je význam slova OSVČ? Co to znamená?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Definici slova OSVČ můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Masopust? Znáte pojem Ratatouille? Znáte termín Arduino? Vzpomenete si na definici slova Triatlon?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, termín, co znamená, OSVČ, formulace, podnikání, přesný význam, definice, kdo to je, etymologie, heslo, popis, wiki, slovo, pojem

Pojem OSVČ je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem OSVČ v následujících vyhledávačích

Najít pojem OSVČ ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem OSVČ ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo OSVČ ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem OSVČ na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo OSVČ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená OSVČ? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to OSVČ? Kdo to byl OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.