Kdo je to?
Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Jaký je význam slova OSVČ? Co to znamená?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín OSVČ? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Masopust? Vzpomněli byste si co označuje výraz Morfin? Znáte termín Brak? Znáte termín Semolina?

Klíčová slova: definice, kdo to je, slovo, wiki, popis, původ slova, co je to OSVČ?, OSVČ, formulace, přesný význam, co znamená, synonymum, význam slova, informace, význam pojmu, vysvětlení

Pojem OSVČ je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi OSVČ ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OSVČ ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem OSVČ na Youtube

Hledat slovo OSVČ ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo OSVČ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená OSVČ

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to OSVČ? Kdo to byl OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz OSVČ i v jiné sekci než je kategorie podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.