Kdo je to?
Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Jaký je význam slova OSVČ? Co to znamená?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.Kdo je to, byl OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo OSVČ? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to OSVČ? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Masopust? Vzpomněli byste si co znamená slovo Decentralizace? Znáte termín Arduino? Víte co je Líná pěna?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, přesný význam, informace, význam pojmu, formulace, wiki, význam, synonymum, etymologie, co je to OSVČ?, původ slova, kdo to je, popis, odborný výraz, co znamená

Pojem OSVČ je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OSVČ ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo OSVČ ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo OSVČ v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo OSVČ ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo OSVČ například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova OSVČ, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to OSVČ? Kdo to byl OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.