Kdo je to?
Kdo je to OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem OSVČ? Lidé, podnikání

Kdo je to OSVČ?

Co znamená a jaký je význam slova OSVČ?

OSVČ je zkratka termínu "osoba samostatně výdělečně činná". Je to pojem, který se vyskytuje v českých zákonech a označuje fyzickou osobu, jejímž zdrojem příjmů je podnikání nebo jiná samostatně výdělečná činnost. OSVČ může být živnostník, soudní znalec, umělec nebo třeba zemědělec.



Kdo je to OSVČ? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem OSVČ? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to OSVČ? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Amen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akryl? Znáte termín Bikram jóga? Znáte termín Prdelačka?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, definice, etymologie, OSVČ, podnikání, pojem, původ slova, popis, význam slova, přesný výraz, podnikání, synonymum, heslo, informace, slovo

Pojem OSVČ je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OSVČ ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz OSVČ na Google obrázcích

Vyhledat heslo OSVČ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem OSVČ ve Wikipedii

Vyhledat termín OSVČ ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo OSVČ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená OSVČ

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to OSVČ? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo OSVČ? Definice pojmu OSVČ je v kategorii Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.