Kdo je to?
Kdo je to, byl Pěstoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pěstoun? Lidé, různé

Kdo je to Pěstoun?

Co znamená a jaký je význam slova Pěstoun?

Pěstoun je označení osoby nebo páru, který zajišťuje náhradní rodinnou výchovu pěstounskou péčí. Pěstouna určuje soud, většinou se jedná o případy, kdy o dítě nemůže řádně pečovat rodič či poručník. Péči řídí a kontroluje stát, který zajišťuje i hmotnou podporu.
Pěstounům se svěřují i děti postižené nebo s různými poruchami, které nejsou vhodné pro adopci a musely by tak zůstat v ústavní péči. Pěstoun pozbývá práv v okamžiku zletilosti dítěte nebo tehdy, když dítě nabyde svéprávnosti.Kdo je to, byl Pěstoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pěstoun? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Pěstoun? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Antabus? Znáte definici termínu Souhvězdí? Znáte definici termínu EDGE? Pamatujete si definici pojmu Aura?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, co je to Pěstoun?, heslo, Pěstoun, pojem, etymologie, synonymum, wiki, kdo to je, popis, co znamená, odborný výraz, různé, význam pojmu, definice

Pojem Pěstoun je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Pěstoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Pěstoun ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pěstoun na Youtube

Vyhledat termín Pěstoun ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pěstoun například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Pěstoun, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pěstoun? Kdo to byl Pěstoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pěstoun? Definice pojmu Pěstoun se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Pěstoun i v jiné kategorii než je sekce různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.