Kdo je to?
Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Xindl X?

Kdo to byl Xindl X? Stručný životopis

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista.Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Xindl X

Národnost: česká
Datum narození: 16.7.1979
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: ---

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Xindl X sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Internet? Znáte pojem Anaerobní cvičení? Vzpomenete si na definici slova Intrastat? Vzpomenete si na definici slova Kurděje?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, popis, formulace, definice, význam pojmu, heslo, význam, původ slova, co je to Xindl X?, co znamená, vysvětlení, pojem, popis, wiki, termín

Pojem Xindl X je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Xindl X ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Xindl X na Youtube

Hledat pojem Xindl X ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Xindl X ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Xindl X například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Xindl X?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Xindl X? Kdo to byl Xindl X? Kdy se narodil Xindl X? Kde se narodil Xindl X? Kdy zemřel Xindl X? Xindl X patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Xindl X třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Xindl X i v jiné kategorii než je hudba.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?