Kdo je to?
Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Xindl X?

Kdo to byl Xindl X? Stručný životopis

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista.Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Xindl X

Národnost: česká
Datum narození: 16.7.1979
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: ---

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Xindl X sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hvězda? Rozumíte pojmu Etika? Vzpomenete si na definici slova Vrubopis? Znáte pojem DPD?

Klíčová slova: původ slova, význam pojmu, heslo, kdo je Xindl X?, co je to Xindl X?, formulace, etymologie, wiki, vysvětlení, popis, termín, synonymum, pojem, slovo, odborný výraz, popis

Pojem Xindl X je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Xindl X ve Wikipedii

Hledat slovo Xindl X ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Xindl X ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Xindl X ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Xindl X například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Xindl X

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Xindl X? Kdo to byl Xindl X? Kdy se narodil Xindl X? Kde se narodil Xindl X? Kdy zemřel Xindl X? Xindl X se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Xindl X dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Xindl X i v jiné kategorii než je hudba.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?