Kdo je to?
Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Xindl X?

Kdo to byl Xindl X? Stručný životopis

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista.Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Xindl X

Národnost: česká
Datum narození: 16.7.1979
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: ---

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Xindl X? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hvězda? Znáte definici termínu Hepatitida? Vzpomenete si na definici slova Vrubopis? Pamatujete si definici pojmu Vykoupení?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, popis, definice, odborný výraz, vysvětlení, co je to Xindl X?, kdo je Xindl X?, popis, formulace, wiki, původ slova, co znamená, synonymum, přesný význam, pojem

Pojem Xindl X je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Xindl X ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Xindl X ve Wikislovníku

Najít slovo Xindl X ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Xindl X ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Xindl X například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Xindl X?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Xindl X? Kdo to byl Xindl X? Kdy se narodil Xindl X? Kde se narodil Xindl X? Kdy zemřel Xindl X? Xindl X je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Xindl X řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Xindl X i v jiné kategorii než je hudba.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?