Kdo je to?
Kdo je Eva Holubová? Životopis Eva Holubová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Eva Holubová?

Kdo je Eva Holubová? Životopis, informace, biografie, herectví

Eva Holubová je populární herečka, nositelka ocenění Český lev. Kromě herectví se věnuje i moderování, charitě a aktivně se zajímá i o politiku. K jejím velmi úspěšným filmům patří například Účastníci zájezdu, Ene bene, Knoflíkáři, Pelíšky, Skřítek, Líbáš jako Bůh a jiné.
Eva Holubová musela řešit i závažné deprese a sklon k alkoholismu, proto v určitých obdobích nevystupovala.Kdo je Eva Holubová? Životopis Eva Holubová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Eva Holubová

Národnost: česká
Datum narození: 7. března 1959
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Eva Holubová? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Aprobace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bulgur? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akademický rok? Znáte termín Gabion?

Klíčová slova: zajímavosti, životopis, místo narození, národnost, kde se narodila Eva Holubová?, vysvětlení, informace, kdy se narodila Eva Holubová?, datum narození, popis, Eva Holubová, lexikon, život, kdo je Eva Holubová?, wiki, herectví

Pojem Eva Holubová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Eva Holubová lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Eva Holubová ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Eva Holubová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Eva Holubová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Eva Holubová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Eva Holubová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Holubová například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Eva Holubová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Eva Holubová? Kdy se narodila Eva Holubová? Kde se narodila Eva Holubová? Eva Holubová se nachází v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Eva Holubová dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Holubová i v jiné kategorii než je herectví.