Kdo je to?
Kdo je to Eva Holubová? Životopis Eva Holubová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Holubová?

Kdo je to Eva Holubová? Stručný životopis

Eva Holubová je populární herečka, nositelka ocenění Český lev. Kromě herectví se věnuje i moderování, charitě a aktivně se zajímá i o politiku. K jejím velmi úspěšným filmům patří například Účastníci zájezdu, Ene bene, Knoflíkáři, Pelíšky, Skřítek, Líbáš jako Bůh a jiné.
Eva Holubová musela řešit i závažné deprese a sklon k alkoholismu, proto v určitých obdobích nevystupovala.Kdo je to Eva Holubová? Životopis Eva Holubová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Eva Holubová

Národnost: česká
Datum narození: 7. března 1959
Místo narození: Praha

Tento text (Eva Holubová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hybridní pohon? Rozumíte pojmu Touchpad? Vzpomněli byste si co označuje výraz Synonymum? Znáte pojem Osteochondróza?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, přesný výraz, co je to Eva Holubová?, co znamená, herectví, původ slova, význam pojmu, význam, význam slova, kdo je Eva Holubová?, přesný význam, definice, slovo, pojem, Eva Holubová

Pojem Eva Holubová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Eva Holubová ve Wikislovníku

Hledat frázi Eva Holubová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Eva Holubová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Eva Holubová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Holubová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Eva Holubová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eva Holubová? Kdo to byl Eva Holubová? Kdy se narodil Eva Holubová? Kde se narodil Eva Holubová? Eva Holubová je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Eva Holubová kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Holubová i v jiné kategorii než je herectví.