Kdo je to?
Kdo je to Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Supervizor? Lidé, profese

Kdo je to Supervizor?

Jaký je význam slova Supervizor? Co to znamená?

Supervizor je člověk odpovědný za poskytnutí zpětné vazby k práci sledované osoby. Jeho úkolem je rozvoj profesních dovedností, posilování vztahů v týmu a řešení obtížných a problémových pracovních situací. Supervizor se zaměřuje na cíle práce, zkoumá její průběh a snaží se zvyšovat kvalitu práce.
Nejvíce pozornosti je věnováno vztahům, které ovlivňují výsledek procesu, Supervizor posuzuje výkon a hodnotí ho. Rozvíjí osobnost zkoumaného předáváním osvědčených zkušeností. Zvládnutí nároků práce napomáhá supervizor spoluprací, povzbuzováním, dodáváním naděje a pracovního odhodlání.Kdo je to Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Supervizor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Supervizor s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Akademický rok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Občanské sdružení? Vzpomněli byste si na význam slova Trilobit? Znáte termín Majdan?

Klíčová slova: Supervizor, wikipedie, lexikon, popis, etymologie, formulace, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, slovo, profese, význam slova, význam pojmu, wiki, informace, přesný výraz

Pojem Supervizor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Supervizor lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Supervizor ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Supervizor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Supervizor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Supervizor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Supervizor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Supervizor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Supervizor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Supervizor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Supervizor? Definice pojmu Supervizor se nachází v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).