Kdo je to?
Kdo je to, byl Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Supervizor? Lidé, profese

Kdo je to Supervizor?

Jaký je význam slova Supervizor? Co to znamená?

Supervizor je člověk odpovědný za poskytnutí zpětné vazby k práci sledované osoby. Jeho úkolem je rozvoj profesních dovedností, posilování vztahů v týmu a řešení obtížných a problémových pracovních situací. Supervizor se zaměřuje na cíle práce, zkoumá její průběh a snaží se zvyšovat kvalitu práce.
Nejvíce pozornosti je věnováno vztahům, které ovlivňují výsledek procesu, Supervizor posuzuje výkon a hodnotí ho. Rozvíjí osobnost zkoumaného předáváním osvědčených zkušeností. Zvládnutí nároků práce napomáhá supervizor spoluprací, povzbuzováním, dodáváním naděje a pracovního odhodlání.Kdo je to, byl Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Supervizor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Supervizor? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Šrotovné? Víte, co je to Přírodnina? Vzpomněli byste si na význam slova Součet? Rozumíte pojmu Činžovní dům?

Klíčová slova: co je to Supervizor?, heslo, Supervizor, wiki, přesný výraz, význam, slovo, definice, přesný význam, význam slova, termín, profese, vysvětlení, kdo je Supervizor?, původ slova, odborný výraz

Pojem Supervizor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Supervizor

Najít slovo Supervizor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Supervizor na Youtube

Hledat slovo Supervizor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Supervizor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Supervizor například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Supervizor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Supervizor? Kdo to byl Supervizor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Supervizor? Definice pojmu Supervizor patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.