Kdo je to?
Kdo je to, byl Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Supervizor? Lidé, profese

Kdo je to Supervizor?

Jaký je význam slova Supervizor? Co to znamená?

Supervizor je člověk odpovědný za poskytnutí zpětné vazby k práci sledované osoby. Jeho úkolem je rozvoj profesních dovedností, posilování vztahů v týmu a řešení obtížných a problémových pracovních situací. Supervizor se zaměřuje na cíle práce, zkoumá její průběh a snaží se zvyšovat kvalitu práce.
Nejvíce pozornosti je věnováno vztahům, které ovlivňují výsledek procesu, Supervizor posuzuje výkon a hodnotí ho. Rozvíjí osobnost zkoumaného předáváním osvědčených zkušeností. Zvládnutí nároků práce napomáhá supervizor spoluprací, povzbuzováním, dodáváním naděje a pracovního odhodlání.Kdo je to, byl Supervizor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Supervizor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Supervizor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Šrotovné? Víte co je Feta? Vzpomněli byste si na význam slova Součet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trvalé bydliště?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, popis, definice, přesný výraz, formulace, pojem, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, přesný význam, odborný výraz, význam, wiki, synonymum, lexikon

Pojem Supervizor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Supervizor ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Supervizor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Supervizor na Youtube

Hledat frázi Supervizor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Supervizor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Supervizor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Supervizor? Kdo to byl Supervizor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Supervizor? Definice pojmu Supervizor je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Supervizor hledat i v jiných kategoriích (než profese).