Kdo je to?
Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gerontofil? Lidé, poruchy

Gerontofil

Jaký je význam slova Gerontofil? Co to znamená?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.


Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gerontofil? Lidé, poruchy

Zaujala vás definice slova Gerontofil? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Guarana? Víte, co je to Zubrovka? Znáte pojem Digitální stopa? Rozumíte pojmu Tržní cena?

Klíčová slova: definice, wiki, slovo, pojem, význam slova, význam pojmu, lexikon, heslo, přesný výraz, informace, popis, Gerontofil, synonymum, přesný výraz, Gerontofil, přesný význam

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Gerontofil doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Gerontofil ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Gerontofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Gerontofil na Google.cz

Zkusit najít výraz Gerontofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gerontofil ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gerontofil

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil je v kategorii Poruchy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Poruchy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?