Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.

Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gerontofil sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Audiokniha? Víte co je Mrtvý zub? Znáte pojem Kvitance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Steampunk?

Klíčová slova: lexikon, formulace, Gerontofil, definice, přesný výraz, co znamená, význam, přesný význam, slovo, co je to Gerontofil?, kdo je Gerontofil?, termín, popis, význam slova, etymologie, původ slova

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Gerontofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Gerontofil ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Gerontofil ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Gerontofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gerontofil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil patří do sekce poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?