Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.

Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Gerontofil s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Audiokniha? Znáte definici termínu Libertarianismus? Znáte pojem Kvitance? Pamatujete si definici pojmu Mastektomie?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, co je to Gerontofil?, poruchy, slovo, kdo je Gerontofil?, vysvětlení, lexikon, popis, původ slova, pojem, význam, Gerontofil, informace, přesný výraz, co znamená

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Gerontofil na Youtube

Vyhledat heslo Gerontofil ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Gerontofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Gerontofil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Gerontofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil je v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?