Kdo je to?
Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.


Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gerontofil? Lidé, poruchy

Tento text (Gerontofil) můžete sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta? Znáte pojem Alternativni léčba? Znáte pojem Užitná plocha? Vzpomenete si na definici slova Deprivace?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, pojem, slovo, formulace, informace, poruchy, přesný výraz, poruchy, termín, Gerontofil, vysvětlení, definice, přesný význam, co znamená, odborný výraz

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Gerontofil ve Wikislovníku

Zkusit najít Gerontofil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Gerontofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Gerontofil na Youtube

Najít výraz Gerontofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například ve Wikipedii, v Google překladači, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gerontofil

Nyní již víte Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil patří do kategorie Poruchy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Poruchy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?