Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.


Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gerontofil? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz CVV? Znáte pojem BlueMotion? Znáte pojem Fibroskopie? Vzpomenete si na definici slova Osobuko?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, informace, popis, přesný význam, původ slova, kdo to je, heslo, význam slova, co je to Gerontofil?, formulace, termín, synonymum, význam, poruchy, vysvětlení

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Gerontofil zkuste tyto odkazy

Najít slovo Gerontofil ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Gerontofil na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gerontofil ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Gerontofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Gerontofil, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?