Kdo je to?
Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Jaký je význam slova Gerontofil? Co to znamená?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.


Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gerontofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gerontofil s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úžeh? Znáte pojem Viskozita? Znáte termín Pojištění vkladů?

Klíčová slova: etymologie, význam, pojem, definice, přesný výraz, heslo, původ slova, wiki, popis, formulace, co znamená, poruchy, odborný výraz, informace, poruchy, význam pojmu

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Gerontofil hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Gerontofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Gerontofil ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Gerontofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Gerontofil ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Gerontofil ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Gerontofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil patří do kategorie Poruchy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Gerontofil v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?