Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.


Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gerontofil sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz CVV? Víte co je Polarizační filtr? Znáte pojem Fibroskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adware?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, původ slova, význam, synonymum, co je to Gerontofil?, přesný výraz, kdo to je, poruchy, význam pojmu, Gerontofil, informace, wiki, termín, popis, definice

Pojem Gerontofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Gerontofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Gerontofil ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Gerontofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Gerontofil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerontofil například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Gerontofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?