Kdo je to?
Kdo je Soňa Norisová? Životopis Soňa Norisová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Soňa Norisová?

Kdo je Soňa Norisová? Životopis, informace, biografie, herectví

Soňa Norisová je slovenská filmová, seriálová a dabingová herečka, zpěvačka a členka hudební skupiny Fragile. Norisová se narodila ve slovenské obci Malacky do rodiny učitelky a lékaře. Její sestra je zpěvačka Zuzana Norisová. Soňa vystudovala herectví na bratislavské konzervatoři a také ráda zpívá (je členkou hudební kapely Fragile). S kapelou Fragile se podílela na albech Voice Mail (2007) a Vianoce (2009). Později začala hostovat na několika divadelních scénách v Bratislavě a působila hojně jako dabingová herečka. V letech 2002-2005 propůjčila hlas hlavní hrdince amerického seriálu Sue Thomas: Agentka FBI.
Norisová si doposud zahrála ve více než deseti filmech. Pamatovat si ji můžeme z filmového muzikálu Rebelové z roku 2001, kde si zahrála po boku své sestry Zuzany. Později získala role v úspěšných snímcích Václav (2007), Ve stínu (2012), Ten, kdo tě miloval (2018), Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021) nebo V létě ti řeknu, jak se mám (2022).
Objevila se také ve slovenské verzi televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo v dalších seriálech jako Přešlapy (2009-2010), Policie Modrava (2015, 2017, 2019, 2022), V.I.P. vraždy (2016, 2018), Červené pásky, Hnízdo (2020) nebo Priznanie (2022).
Je vdaná za slovenského muzikologa Adriana Rajtera, se kterým má syna Michaela.Kdo je Soňa Norisová? Životopis Soňa Norisová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Soňa Norisová

Národnost: slovenská
Datum narození: 27. 8. 1973
Místo narození: Malacky, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Soňa Norisová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Nanovlákno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Preambule? Znáte definici termínu 5G? Víte co je K+M+B?

Klíčová slova: životopis, život, datum narození, informace, vysvětlení, Soňa Norisová, wikipedie, herectví, kdy se narodila Soňa Norisová?, popis, zajímavosti, osobnost, kdo je Soňa Norisová?, národnost, wiki, herectví

Pojem Soňa Norisová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Soňa Norisová

Hledat heslo Soňa Norisová ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Soňa Norisová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soňa Norisová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Soňa Norisová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Soňa Norisová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Soňa Norisová například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Soňa Norisová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Soňa Norisová? Kdy se narodila Soňa Norisová? Kde se narodila Soňa Norisová? Soňa Norisová je v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Soňa Norisová řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Soňa Norisová i v jiné kategorii než je herectví.