Kdo je to?
Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Imbecil?

Co znamená a jaký je význam slova Imbecil?

Imbecil je označení pro středně těžkou mentální retardaci, střední slabomyslnost, středně těžkou mentální subnormalitu či těžkou oligofrenii. Jedinec trpící imbecilitou má IQ v rozmezí 35-49 a má omezenou schopnost se sám o sebe postarat. Imbecilové jsou schopni zvládat jednoduché manuální činnosti pod dohledem (např. v tzv. chráněných dílnách). S imbecilitou se často pojí i další tělesná a neurologická postižení. Termín imbecil je dnes považován za hanlivý, pejorativní a v psychiatrii se již několik desítek let nepoužívá. V hovorovém jazyce je však slovo imbecil stále populární jako nadávka.


Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Imbecil s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Próza? Víte co je Krov? Víte, co je to Disperzní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Solenoid?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, kdo to je, kdo je Imbecil?, etymologie, Imbecil, pojem, heslo, přesný výraz, odborný výraz, co je to Imbecil?, původ slova, co znamená, význam slova, termín, informace

Pojem Imbecil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Imbecil na Youtube

Najít slovo Imbecil ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Imbecil ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Imbecil ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Imbecil například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Imbecil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Imbecil? Kdo to byl Imbecil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imbecil? Definice pojmu Imbecil se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.