Kdo je to?
Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Imbecil?

Co znamená a jaký je význam slova Imbecil?

Imbecil je označení pro středně těžkou mentální retardaci, střední slabomyslnost, středně těžkou mentální subnormalitu či těžkou oligofrenii. Jedinec trpící imbecilitou má IQ v rozmezí 35-49 a má omezenou schopnost se sám o sebe postarat. Imbecilové jsou schopni zvládat jednoduché manuální činnosti pod dohledem (např. v tzv. chráněných dílnách). S imbecilitou se často pojí i další tělesná a neurologická postižení. Termín imbecil je dnes považován za hanlivý, pejorativní a v psychiatrii se již několik desítek let nepoužívá. V hovorovém jazyce je však slovo imbecil stále populární jako nadávka.Kdo je to, byl Imbecil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Imbecil? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Imbecil? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pogrom? Vzpomněli byste si na význam slova Sandbox? Víte, co je to DDHM? Znáte definici termínu Pozdní sběr?

Klíčová slova: význam slova, Imbecil, vysvětlení, přesný význam, hanlivé, popis, pojem, wiki, odborný výraz, původ slova, co je to Imbecil?, popis, informace, význam pojmu, přesný výraz, formulace

Pojem Imbecil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Imbecil

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imbecil ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Imbecil na Youtube

Zkusit najít slovo Imbecil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Imbecil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Imbecil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Imbecil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Imbecil? Kdo to byl Imbecil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imbecil? Definice pojmu Imbecil je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Imbecil i v jiné sekci než v hanlivé.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.