Kdo je to?
Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moderátor? Lidé, profese

Moderátor

Co znamená a jaký je význam slova Moderátor?

Moderátor je osoba, která pracuje například v rozhlase nebo v televizi, popřípadě na konferencích nebo při uměleckých vystoupeních. Jeho úkolem je moderovat různě zaměřené relace nebo pořady či sestavovat texty pro vysílání rádia. Je také tvůrcem scénářů k diskusím, ty musí umět vést a komentovat i ve vysílání naživo.
Moderátor spolupracuje s externisty, kteří mu dodávají příspěvky. Moderátor vystupuje také na konferencích, pro které připravuje texty, popřípadě je reprodukuje, a to i v cizích jazycích.Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moderátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Moderátor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Amfetamin? Znáte pojem Kolonoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rešerše? Vzpomenete si na definici slova Twitch?

Klíčová slova: význam slova, pojem, význam, wiki, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, Moderátor, vysvětlení, popis, definice, přesný význam, profese, synonymum, etymologie, lexikon

Pojem Moderátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Moderátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Moderátor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Moderátor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moderátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Moderátor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Moderátor například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moderátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moderátor? Definice pojmu Moderátor patří do sekce Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též hledat informace pojem, termín, výraz,heslo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).