Kdo je to?
Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moderátor? Lidé, profese

Kdo je to Moderátor?

Co znamená a jaký je význam slova Moderátor?

Moderátor je osoba, která pracuje například v rozhlase nebo v televizi, popřípadě na konferencích nebo při uměleckých vystoupeních. Jeho úkolem je moderovat různě zaměřené relace nebo pořady či sestavovat texty pro vysílání rádia. Je také tvůrcem scénářů k diskusím, ty musí umět vést a komentovat i ve vysílání naživo.
Moderátor spolupracuje s externisty, kteří mu dodávají příspěvky. Moderátor vystupuje také na konferencích, pro které připravuje texty, popřípadě je reprodukuje, a to i v cizích jazycích.Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moderátor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Moderátor? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Číselná řada? Víte co je Fáma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Percentil? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vřesoviště?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, přesný výraz, heslo, termín, co znamená, formulace, přesný význam, Moderátor, lexikon, vysvětlení, profese, definice, popis, wikipedie, synonymum

Pojem Moderátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Moderátor ve Wikipedii

Najít pojem Moderátor na Google.cz

Zkusit najít pojem Moderátor ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Moderátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Moderátor například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moderátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moderátor? Definice pojmu Moderátor je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Moderátor i v jiné sekci než je kategorie profese.