Kdo je to?
Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moderátor? Lidé, profese

Kdo je to Moderátor?

Jaký je význam slova Moderátor? Co to znamená?

Moderátor je osoba, která pracuje například v rozhlase nebo v televizi, popřípadě na konferencích nebo při uměleckých vystoupeních. Jeho úkolem je moderovat různě zaměřené relace nebo pořady či sestavovat texty pro vysílání rádia. Je také tvůrcem scénářů k diskusím, ty musí umět vést a komentovat i ve vysílání naživo.
Moderátor spolupracuje s externisty, kteří mu dodávají příspěvky. Moderátor vystupuje také na konferencích, pro které připravuje texty, popřípadě je reprodukuje, a to i v cizích jazycích.Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moderátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Moderátor s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Číselná řada? Vzpomněli byste si co označuje výraz Koronarografie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ubikace? Znáte termín Marakuja?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, profese, Moderátor, heslo, vysvětlení, wiki, přesný výraz, wikipedie, význam slova, význam pojmu, definice, slovo, popis, synonymum, formulace

Pojem Moderátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Moderátor

Hledat výraz Moderátor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Moderátor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moderátor ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Moderátor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Moderátor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Moderátor například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Moderátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Moderátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moderátor? Definice pojmu Moderátor se nachází v kategorii Profese

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).