Kdo je to?
Kdo je to Zmrzlinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmrzlinář? Lidé, profese

Zmrzlinář

Co znamená a jaký je význam slova Zmrzlinář?

Zmrzlinář a zmrzlinářka se živí výrobou a prodejem zmrzliny.
Zmrzlina byla v různých formách (například zmrzlé ovocné šťávy) konzumována již ve starověku. Evropané se s ní zřejmě poprvé setkali ve vyprávění Marca Pola, který si zkušenost se zmraženým krémem přivezl ze svých cest po Asii. V Evropě se pak začala zmrzlina objevovat zhruba od 16. století a postupně se její výroba a prodej vyvíjely a rozšiřovaly. Masovému rozšíření zmrzliny pomohly mrazicí a chladicí stroje, které usnadňují výrobu zmrzliny a hlavně její dlouhodobější udržení v chladu.
Tradiční zmrzlina je vyrobena ze smetany, postupně však vznikaly různé variance například za používání ovoce a ovocných šťáv, čokoládových krémů a podobně, dnes se pro průmyslově vyráběné zmrzliny často používá sušené mléko, tuky či dochucovadla.
Zmrzlinář a zmrzlinářka mohou buď být výrobci zmrzliny, či jejími prodejci, nebo obojí současně. Výroba a prodej zmrzliny u nás podléhají přísným hygienickým normám.Kdo je to Zmrzlinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmrzlinář? Lidé, profese

Definici slova Zmrzlinář můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Call centrum? Znáte definici termínu Dendrologie? Víte co je Narážecí nástroj? Pamatujete si definici pojmu Přečin?

Klíčová slova: vysvětlení, Zmrzlinář, profese, význam, profese, etymologie, Zmrzlinář, lexikon, pojem, přesný význam, přesný výraz, informace, význam slova, původ slova, synonymum, heslo

Pojem Zmrzlinář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Zmrzlinář

Zkusit najít výraz Zmrzlinář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Zmrzlinář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Zmrzlinář ve vyhledávači Yandex

Najít termín Zmrzlinář na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Zmrzlinář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmrzlinář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Zmrzlinář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Zmrzlinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmrzlinář? Definice pojmu Zmrzlinář je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.