Kdo je to?
Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbeček?

Co znamená a jaký je význam slova Blbeček?

Blbeček je zdrobnělina slova blbec. Blbeček je stejně jako blbec ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbeček, například hňup, magor, moula, hlupák, vůl, blboun, blb, trouba, pitomec atd. Slovo blbeček je použito v legendární hlášce v divadelní hře Vyšetřování ztráty třídní knihy Divadla Járy Cimrmana. Ladislav Smoljak zde pronesl: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podívejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."


Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Definici slova Blbeček můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Psotník? Vzpomněli byste si na význam slova Veletucet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzické napadení? Znáte definici termínu Akvarel?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, původ slova, Blbeček, heslo, termín, lexikon, informace, odborný výraz, význam pojmu, slovo, vysvětlení, co znamená, význam slova, přesný výraz, wiki

Pojem Blbeček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbeček ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Blbeček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Blbeček ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Blbeček ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Blbeček na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbeček například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Blbeček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbeček? Definice pojmu Blbeček je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?