Kdo je to?
Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbeček?

Jaký je význam slova Blbeček? Co to znamená?

Blbeček je zdrobnělina slova blbec. Blbeček je stejně jako blbec ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbeček, například hňup, magor, moula, hlupák, vůl, blboun, blb, trouba, pitomec atd. Slovo blbeček je použito v legendární hlášce v divadelní hře Vyšetřování ztráty třídní knihy Divadla Járy Cimrmana. Ladislav Smoljak zde pronesl: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podívejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."


Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Blbeček? Potom se podělte s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Entalpie? Víte, co je to Klokočí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Loch? Rozumíte pojmu Chorizo?

Klíčová slova: termín, synonymum, informace, lexikon, vysvětlení, popis, co znamená, heslo, Blbeček, přesný význam, pojem, slovo, význam pojmu, wiki, přesný výraz, hanlivé

Pojem Blbeček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Blbeček hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Blbeček ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Blbeček na Google obrázcích

Zkusit najít termín Blbeček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbeček ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Blbeček ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbeček například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Blbeček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbeček? Definice pojmu Blbeček se nachází v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Blbeček i v jiné kategorii než v hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?