Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbeček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbeček?

Jaký je význam slova Blbeček? Co to znamená?

Blbeček je zdrobnělina slova blbec. Blbeček je stejně jako blbec ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbeček, například hňup, magor, moula, hlupák, vůl, blboun, blb, trouba, pitomec atd. Slovo blbeček je použito v legendární hlášce v divadelní hře Vyšetřování ztráty třídní knihy Divadla Járy Cimrmana. Ladislav Smoljak zde pronesl: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podívejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."


Kdo je to, byl Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbeček? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Blbeček? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Entalpie? Znáte definici termínu Paliativní péče? Vzpomněli byste si co znamená slovo Střídavý proud? Pamatujete si definici pojmu Laidó?

Klíčová slova: definice, co je to Blbeček?, vysvětlení, přesný význam, kdo je Blbeček?, Blbeček, popis, hanlivé, popis, přesný výraz, synonymum, slovo, co znamená, termín, kdo to je, formulace

Pojem Blbeček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Blbeček

Vyhledat slovo Blbeček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbeček ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Blbeček ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Blbeček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbeček například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Blbeček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Blbeček? Kdo to byl Blbeček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbeček? Definice pojmu Blbeček se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Blbeček hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?