Kdo je to?
Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbeček?

Jaký je význam slova Blbeček? Co to znamená?

Blbeček je zdrobnělina slova blbec. Blbeček je stejně jako blbec ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbeček, například hňup, magor, moula, hlupák, vůl, blboun, blb, trouba, pitomec atd. Slovo blbeček je použito v legendární hlášce v divadelní hře Vyšetřování ztráty třídní knihy Divadla Járy Cimrmana. Ladislav Smoljak zde pronesl: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podívejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."


Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Blbeček se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Entalpie? Vzpomněli byste si na význam slova Šrotovné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krtkův dort? Znáte definici termínu Deprivace?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, Blbeček, wiki, hanlivé, význam, informace, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, definice, wikipedie, vysvětlení, přesný výraz, slovo, pojem

Pojem Blbeček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Blbeček na Google.cz

Zkusit najít výraz Blbeček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Blbeček ve Wikislovníku

Najít heslo Blbeček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Blbeček ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbeček například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Blbeček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbeček? Definice pojmu Blbeček se nachází v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Blbeček i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?