Kdo je to?
Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Blbeček

Jaký je význam slova Blbeček? Co to znamená?

Blbeček je zdrobnělina slova blbec. Blbeček je stejně jako blbec ryze české hanlivé slovo a oblíbená nadávka. Čeština má mnoho synonym ke slovu blbeček, například hňup, magor, moula, hlupák, vůl, blboun, blb, trouba, pitomec atd. Slovo blbeček je použito v legendární hlášce v divadelní hře Vyšetřování ztráty třídní knihy Divadla Járy Cimrmana. Ladislav Smoljak zde pronesl: "Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podívejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe."


Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbeček? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Příkazový řádek? Znáte termín Road movie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Liftback? Víte, co je to Dusík?

Klíčová slova: význam, hanlivé, původ slova, formulace, pojem, Blbeček, hanlivé, informace, synonymum, přesný výraz, popis, wiki, odborný výraz, slovo, přesný výraz, wikipedie

Pojem Blbeček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Blbeček

Hledejte bez špehování slovo Blbeček ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Blbeček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Blbeček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Blbeček na Youtube

Hledat heslo Blbeček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbeček například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blbeček

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Blbeček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbeček? Definice pojmu Blbeček se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopatka, blbeček, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, termín kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?