Kdo je to?
Kdo je Petra Češková? Životopis Petra Češková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Petra Češková

Kdo je Petra Češková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Petru Češkovou mnoho diváků pokládá za jednu z nejkrásnějších moderátorek v Čechách. A nutno podotknout, že právem. Je známá svými dokonalými ženskými proporcemi, hezkým obličejem i vytříbeným módním stylem.
Její jméno je spojené s Ostravou. Již dlouhou dobu je moderátorkou na moravském Rádiu čas, kde ji můžete slyšet například po boku Radima Soběslava Bednáře, Miroslava Rešla, Terezy Chadrabové, Evy Riglerové, Aleše Šklubala či Jiřího Jekla. S kolegou Radimem Soběslavem Bednářem moderuje Petra Češková pořad Dobré ráno, Moravo, který běží každý den mezi šestou a desátou hodinou ranní.
V roce 2020 měla Petra Češková možnost moderovat publicistický pořad Život na třetí v režii Petra Kotrly, v němž se střídala s kolegy Alešem Zbořilem, Petrou Polzerovou, Radkem Erbenem a Zuzanou Petrů. Pořad se zaměřoval především na seniory a přinášel divákům zajímavé hosty, inspirativní témata, praktické tipy a zajímavé informace. Za vznikem pořadu stála Česká televize.
Petra Češková se také pravidelně objevuje v pořadu Dobré ráno České televize.
Moderátorka, která na své Facebookové stránce používá jméno Petra Maruna Češková, je hrdou maminkou syna Matouše. Jeho otcem je hokejový útočník Jan Maruna, hrající za LHK Jestřábi Prostějov.Kdo je Petra Češková? Životopis Petra Češková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Petra Češková

Národnost: česká

Tento text (Petra Češková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Akcelerometr? Víte co je Okopanina? Rozumíte pojmu Osud? Vzpomněli byste si co označuje výraz Advokátská káva?

Klíčová slova: Petra Češková, život, národnost, popis, vysvětlení, kdo je Petra Češková?, novináři, Petra Češková, biografie, osobnosti, zajímavosti, osobnost, wiki, informace, lexikon, novináři

Pojem Petra Češková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Petra Češková ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Petra Češková na Google.cz

Vyhledat pojem Petra Češková na Google obrázcích

Hledat slovo Petra Češková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Petra Češková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Češková například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Petra Češková?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Petra Češková? Petra Češková patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, redaktor, petra Češková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Petra Češková kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Češková i v jiné kategorii než je novináři.