Kdo je to?
Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vica Kerekés?

Kdo je to Vica Kerekés? Stručný životopis

Vica Kerekés, původně Eva Kerekesová, je slovenská a nyní maďarská herečka. Pochází z maďarsko – slovenské rodiny, Za prací se vydala do Budapešti, kde nyní žije. Vica Kerekés je její umělecké jméno. Vystupuje ve filmech, seriálech i TV filmech, kterých natočila necelou třicítku.
Hraje i v českých filmech, známé jsou její role v komedii Nestyda, Muži v naději, 7 dní hříchu nebo Křídla Vánoc.Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Vica Kerekés

Datum narození: 28. března 1981
Místo narození: Fiľakovo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vica Kerekés sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Čarověník? Víte, co je to Marxismus? Pamatujete si definici pojmu Biřmování? Rozumíte pojmu Slanisko?

Klíčová slova: herectví, wiki, kdo je Vica Kerekés?, původ slova, co znamená, synonymum, heslo, co je to Vica Kerekés?, pojem, informace, slovo, přesný význam, přesný výraz, etymologie, význam slova, definice

Pojem Vica Kerekés je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Vica Kerekés na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vica Kerekés ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Vica Kerekés ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Vica Kerekés ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vica Kerekés například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vica Kerekés

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vica Kerekés? Kdo to byl Vica Kerekés? Kdy se narodil Vica Kerekés? Kde se narodil Vica Kerekés? Vica Kerekés se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vica Kerekés dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vica Kerekés i v jiné kategorii než je herectví.