Kdo je to?
Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vica Kerekés?

Kdo je to Vica Kerekés? Stručný životopis

Vica Kerekés, původně Eva Kerekesová, je slovenská a nyní maďarská herečka. Pochází z maďarsko – slovenské rodiny, Za prací se vydala do Budapešti, kde nyní žije. Vica Kerekés je její umělecké jméno. Vystupuje ve filmech, seriálech i TV filmech, kterých natočila necelou třicítku.
Hraje i v českých filmech, známé jsou její role v komedii Nestyda, Muži v naději, 7 dní hříchu nebo Křídla Vánoc.Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Vica Kerekés

Datum narození: 28. března 1981
Místo narození: Fiľakovo

Sdílejte tuto stránku s osobností Vica Kerekés s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Čarověník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ad acta? Pamatujete si definici pojmu Biřmování? Víte co je Aplikace?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, formulace, pojem, co znamená, definice, význam, význam pojmu, co je to Vica Kerekés?, synonymum, informace, Vica Kerekés, wiki, popis, přesný význam, slovo

Pojem Vica Kerekés je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Vica Kerekés

Zkusit najít frázi Vica Kerekés ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Vica Kerekés ve Wikislovníku

Najít heslo Vica Kerekés ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Vica Kerekés ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vica Kerekés například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Vica Kerekés? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vica Kerekés? Kdo to byl Vica Kerekés? Kdy se narodil Vica Kerekés? Kde se narodil Vica Kerekés? Vica Kerekés je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Vica Kerekés kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vica Kerekés i v jiné kategorii než je herectví.