Kdo je to?
Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vica Kerekés?

Kdo je to Vica Kerekés? Stručný životopis

Vica Kerekés, původně Eva Kerekesová, je slovenská a nyní maďarská herečka. Pochází z maďarsko – slovenské rodiny, Za prací se vydala do Budapešti, kde nyní žije. Vica Kerekés je její umělecké jméno. Vystupuje ve filmech, seriálech i TV filmech, kterých natočila necelou třicítku.
Hraje i v českých filmech, známé jsou její role v komedii Nestyda, Muži v naději, 7 dní hříchu nebo Křídla Vánoc.Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Vica Kerekés

Datum narození: 28. března 1981
Místo narození: Fiľakovo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vica Kerekés s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Colostrum? Víte co je Nugát? Pamatujete si definici pojmu Cushingův syndrom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Outsourcing?

Klíčová slova: kdo je Vica Kerekés?, heslo, slovo, lexikon, kdo to je, význam pojmu, wiki, formulace, odborný výraz, informace, co je to Vica Kerekés?, přesný výraz, pojem, co znamená, synonymum, význam

Pojem Vica Kerekés je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Vica Kerekés ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Vica Kerekés ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Vica Kerekés ve Wikipedii

Najít termín Vica Kerekés ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vica Kerekés například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vica Kerekés?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vica Kerekés? Kdo to byl Vica Kerekés? Kdy se narodil Vica Kerekés? Kde se narodil Vica Kerekés? Vica Kerekés patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vica Kerekés třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vica Kerekés i v jiné kategorii než je herectví.