Kdo je to?
Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vica Kerekés?

Kdo je to Vica Kerekés? Stručný životopis

Vica Kerekés, původně Eva Kerekesová, je slovenská a nyní maďarská herečka. Pochází z maďarsko – slovenské rodiny, Za prací se vydala do Budapešti, kde nyní žije. Vica Kerekés je její umělecké jméno. Vystupuje ve filmech, seriálech i TV filmech, kterých natočila necelou třicítku.
Hraje i v českých filmech, známé jsou její role v komedii Nestyda, Muži v naději, 7 dní hříchu nebo Křídla Vánoc.Kdo je to Vica Kerekés? Životopis Vica Kerekés, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Vica Kerekés

Datum narození: 28. března 1981
Místo narození: Fiľakovo

Tento text (Vica Kerekés) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Colostrum? Víte, co je to Lordóza? Pamatujete si definici pojmu Cushingův syndrom? Rozumíte pojmu Internet?

Klíčová slova: popis, formulace, slovo, význam pojmu, definice, přesný význam, vysvětlení, Vica Kerekés, synonymum, popis, přesný výraz, wiki, herectví, heslo, pojem, kdo je Vica Kerekés?

Pojem Vica Kerekés je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vica Kerekés lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Vica Kerekés ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Vica Kerekés ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Vica Kerekés ve Wikislovníku

Hledat výraz Vica Kerekés ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vica Kerekés například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vica Kerekés

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vica Kerekés? Kdo to byl Vica Kerekés? Kdy se narodil Vica Kerekés? Kde se narodil Vica Kerekés? Vica Kerekés je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Vica Kerekés dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vica Kerekés i v jiné kategorii než je herectví.